صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۵ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۱:۲۲
کد خبر: 19412
گزارشگر: 464
۲۵۵
۰
۰
۰
هشدار فرمانده نیروهای مسلح انگلستان به مردم کشورش

احتمال وقوع جنگ با روسیه

احتمال وقوع جنگ با روسیه
فرمانده نیروهای مسلح انگلستان اولین مقامی نیست که نسبت به وقوع جنگ احتمالی با روسیه به مردم کشورش هشدار داده است بلکه برخی دیگر از مقامات اروپایی نیز پیش‌تر نسبت به احتمال وقوع جنگ با روسیه هشدار داده بودند.

به گزارش آسیانیوز؛ پاتریک سندرز فرمانده نظامیان انگلستان ضمن درخواست از مقامات لندن برای آماده کردن مردم درخصوص جنگ احتمالی با روسیه، خطاب به مردم این کشور، گفت: آماده نبرد با مسکو باشید.

در همین ارتباط بوریس پیستوریوس وزیر دفاع آلمان هم به تازگی پیش‌بینی کرده بود که احتمال دارد پیمان نظامی آتلانتیک شمالی (ناتو) در پنج تا هشت سال آینده به یک درگیری نظامی تمام عیار با روسیه کشیده شود.

«بوریس پیستوریوس» وزیر دفاع آلمان اعلام کرد که این کشور باید خود را برای درگیری نظامی با روسیه آماده کند.

روزنامه آلمانی بیلد نیز چندی پیش با استناد به یک گزارش محرمانه وزارت دفاع آلمان، اقدام به انتشار مطلبی درباره تدارک برلین برای جنگ با روسیه کرد که گزارش این نشریه تاکنون نه از سوی وزیر دفاع آلمان و نه از سوی هیچ یک از مقامات برلین رد نشده است بلکه پیستوریوس در مصاحبه با شبکه تلویزیونی «زد دی اف» با تائید تلویحی گزارش روزنامه بیلد، اعلام کرد که آلمان باید احتمال وقوع جنگ با روسیه را در نظر گرفته و خودش را آماده چنین رویدادی کند.

همچنین راب باوئر رئیس کمیته نظامی ناتو هم پیشتر عنوان کرده بود که در حال حاضر، پیمان آتلانتیک شمالی با وضعیتی خطرناک در جهان مواجه شده است که در دهه‌های اخیر هرگز وضعیتی مشابه آن را تجربه نکرده بود.
https://www.asianews.ir/u/dVk
اخبار مرتبط
احتمال حمله روسیه به اوکراین سبب شد که جو بایدن، رئیس‌جمهور آمریکا، اعلام کند نیروهای آمریکایی را به شرق اروپا می‌فرستد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید