صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۹ بهمن ۱۴۰۲ / ۲۲:۵۱
کد خبر: 19514
گزارشگر: 464
۳۳۵
۰
۰
۰
فراخوان ثبت‌نام شرکت‌های خلاق

نوآوری و فناوری‌های نوین حوزه رسانه

نوآوری و فناوری‌های نوین حوزه رسانه
فراخوان ثبت‌نام شرکت‌های خلاق، فناور و دانش‌بنیان حوزه رسانه اعلام شد.


به گزارش آسیانیوز؛  بخش ویژه نوآوری و فناوری‌های نوین حوزه رسانه در بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران با حمایت معاونت علمی و فناوری و اقتصاد دانش‌بنیان ریاست‌جمهوری، صندوق نوآوری و شکوفایی و ستاد توسعه فناوری‌های نرم و هویت‌ساز برگزار می‌شود.

به گزارش ستاد اطلاع‌رسانی بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران،‌ در این دوره از نمایشگاه رسانه‌های برخط، رسانه‌های اجتماعی، دانش‌بنیان و نوآورانه، صنایع خلاق رسانه‌ای، انسان رسانه‌ها و سامانه‌های خبری از جایگاه قابل توجهی در «نمایشگاه رسانه‌های ایران» برخوردار است؛ به همین جهت تلاش شده تا در این دوره نگاه ویژه‌ای به رسانه‌ها شود.

بر این اساس؛ فراخوان ثبت‌نام شرکت‌های خلاق، فناور و دانش‌بنیان حوزه رسانه در نمایشگاه‌ رسانه‌های ایران اعلام شد. شرکت‌های متقاضی می‌توانند جهت ثبت‌نام برای حضور در نمایشگاه از طریق لینک https://pressexpo.ir/ اقدام کنند. همچنین ستاد برگزاری بیست و چهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران از طریق شماره تلفن ۰۲۱-۸۸۳۱۷۰۵۸، تلفکس ۸۸۳۱۹۵۳۹- ۰۲۱ و پیام‌رسان بله به شماره ۰۹۱۹۹۷۴۴۶۹۷ همه روزه به غیر از ایام تعطیل از ساعت ۸ تا ۱۷  پاسخگوی سوالات متقاضیان محترم است.

بیست‌وچهارمین نمایشگاه رسانه‌های ایران 29 بهمن الی 2 اسفندماه با شعار «نجستم همیشه جز از راستی» در مصلای تهران برگزار می‌شود.

https://www.asianews.ir/u/dWZ
اخبار مرتبط
در حاشیه رویداد توسعه و تبادل فناوری در صنعت اسباب بازی، فهیمه محمدزمانی، معاون ستاد فناوری‌های فرهنگی و نرم معاونت علمی ریاست جمهوری در گفت وگو با آسیا درباره فعالیت های این معاونت گفت: «ما در معاونت، چند ستاد اجرایی داریم مثل حوزه نانو و بایو که در ادبیات دانش بنیان حتمال شنیده اید حوزه ای هم داریم به اسم صنایع خلاق که یکی دیگر از ستادهای معاونت است که مباحث توسعه فناوری و اقتصاد دانش بنیان است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید