صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
دوشنبه / ۱۶ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۲:۴۷
کد خبر: 19647
گزارشگر: 464
۱۹۷
۰
۰
۰
روند نزولی قیمت

دوشنبه ۱۶ بهمن| آخرین نرخ طلا، سکه و دلار

دوشنبه ۱۶ بهمن| آخرین نرخ طلا، سکه و دلار
قیمت طلا کاهش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۷۲۴,۱۰۰ (دو میلیون و هفتصد و بیست و چهار هزار و یکصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۰۵ درصدی داشته است.

به گزارش آسیانیوز، امروز قیمت دلار ثبات را نسبت به روز گذشته تجربه کرد، قیمت سکه امامی هم ریزش را تجربه کرد و به ۳۱,۳۰۰,۰۰۰ (سی و یک میلیون و سیصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۸ درصدی داشته است.

  بازار امروز شاهد روند نزولی قیمت طلا و سکه نسبت به روز گذشته است.

هر اونس طلا، امروز به ۲,۰۳۲ (دو هزار و سی و دو) دلار رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۳۵ درصدی داشته است.

قیمت گرم طلا ۱۸ عیار امروزقیمت طلا کاهش یافت و هر گرم طلا ۱۸ عیار، امروز به ۲,۷۲۴,۱۰۰ (دو میلیون و هفتصد و بیست و چهار هزار و یکصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۱.۰۵ درصدی داشته است.

قیمت مثقال طلا ۱۸ عیار امروزهمچنین هر مثقال طلا ۱۸ عیار با کاهش ۱.۱۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱۱,۷۹۰,۰۰۰ (یازده میلیون و هفتصد و نود هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار مبادله ایهمچنین قیمت دلار مبادله ای در بازار داخلی هم ۴۲,۹۲۰ (چهل و دو هزار و نهصد و بیست ) تومان قیمت خورد.

قیمت یورو مبادله ای امروزهمچنین یورو مبادله ای با افزایش ۰.۳۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۴۶,۴۹۸ (چهل و شش هزار و چهارصد و نود و هشت ) تومان معامله شد.

قیمت درهم امارات مبادله ای امروزهمچنین درهم امارات مبادله ای بدون تغییر نسبت به روز قبل ، ۱۱,۶۸۷ (یازده هزار و ششصد و هشتاد و هفت ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ پوندپوند امروز با کاهش ۰.۹۳ درصدی، از ۶۹,۸۵۰ (شصت و نه هزار و هشتصد و پنجاه ) تومان به ۶۹,۲۰۰ (شصت و نه هزار و دویست ) تومان رسید.

قیمت لیر ترکیه امروزهمچنین لیر ترکیه با کاهش ۱.۱۱ درصدی نسبت به روز قبل ، ۱,۷۹۵ (یک هزار و هفتصد و نود و پنج ) تومان معامله شد.

آخرین نرخ دلار کانادادلار کانادا، امروز به ۴۰,۷۰۰ (چهل هزار و هفتصد ) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۸۵ درصدی داشته است.

قیمت دلار استرالیا امروزدلار استرالیا امروز با کاهش ۰.۸۳ درصدی، از ۳۶,۰۵۰ (سی و شش هزار و پنجاه ) تومان به ۳۵,۷۵۰ (سی و پنج هزار و هفتصد و پنجاه ) تومان رسید.

قیمت دینار عراق امروزهمچنین دینار عراق با کاهش ۲.۴۳ درصدی نسبت به روز قبل ، ۴۱ (چهل و یک ) تومان معامله شد.

قیمت سکه امامی امروزقیمت سکه امامی به ۳۱,۳۰۰,۰۰۰ (سی و یک میلیون و سیصد هزار) تومان رسید که نسبت به روز قبل ، کاهش ۰.۸ درصدی داشته است.

قیمت نیم سکه امروزهمچنین نیم سکه بدون تغییر نسبت به روز قبل ، ۱۷,۸۵۰,۰۰۰ (هفده میلیون و هشتصد و پنجاه هزار) تومان معامله شد.

قیمت ربع سکه امروزهمچنین ربع سکه بدون تغییر نسبت به روز قبل ، ۱۰,۸۵۰,۰۰۰ (ده میلیون و هشتصد و پنجاه هزار) تومان معامله شد.

آخرین نرخ سکه گرمیهر سکه گرمی در بازار داخلی هم ۵,۹۰۰,۰۰۰ (پنج میلیون و نهصد هزار) تومان قیمت خورد.
https://www.asianews.ir/u/dZb
اخبار مرتبط
با توجه به فضای تورمی کشور که کمتر فردی حاضر است تا سرمایه خود را بصورت پول نقد نگه‌داری کند، کمپین‌هایی پیشنهاد دادند تا مردم پول نقد خود را به طلا و دلار تبدیل کنند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید