صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
جمعه / ۲۰ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۱:۵۰
کد خبر: 19725
گزارشگر: 464
۲۰۰
۰
۰
۲
به دلیل نقض مکرر خط‌ مشی سازمان‌ها و افراد خطرناک

اینستاگرام رهبر انقلاب مسدود شد

اینستاگرام رهبر انقلاب مسدود شد
«میدل‌ایست‌آی» به نقل از سخنگوی شرکت «متا» درباره علت بسته شدن حساب‌ رهبر جمهوری اسلامی ایران در اینستاگرام و فیس بوک اعلام کرد «این حساب‌ها به دلیل نقض مکرر خط‌ مشی سازمان‌ها و افراد خطرناک» حذف شده است.صفحه رهبر انقلاب در اینستاگرام با وجود ۵ میلیون دنبال‌کننده بسته شد.

سایت روزنامه اطلاعات نوشت، سخنان رهبری مبنی بر فشار ملت‌ها بر دولت‌های منطقه برای قطع ارتباط با اسرائیل بازتاب مثبت مهمی در میان مردم عرب منطقه داشته است.

گفته می‌شود مدعیان جهانی آزادی بیان به دلیل انتقاد رهبر ایران به کشتار زنان و کودکان بیگناه در غزه صفحه اینستاگرامی او را با وجود بیش از ۵ میلیون دنبال‌کننده مسدود کردند.

یک وبسایت خبری به نام «میدل‌ایست‌آی» به نقل از سخنگوی شرکت «متا» درباره علت بسته شدن حساب‌ رهبر جمهوری اسلامی ایران اعلام کرد «این حساب‌ها به دلیل نقض مکرر خط‌ مشی سازمان‌ها و افراد خطرناک» حذف شده است.

https://www.asianews.ir/u/e0s
اخبار مرتبط
ولادیمیر پوتین، رئیس‌جمهور روسیه، روز سه‌شنبه ۲۸ تیر برای نشستی با همتایان ایرانی و ترکیه‌ای خود وارد تهران شد و با رهبر انقلاب دیدار کرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید