صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۲۹ بهمن ۱۴۰۲ / ۱۱:۵۰
کد خبر: 19913
گزارشگر: 464
۲۰۳
۰
۰
۱
رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت توضیح داد؛

علت تأخیر سازمان تأمین اجتماعی در نوبت دهی به بیماران

علت تأخیر سازمان تأمین اجتماعی در نوبت دهی به بیماران
رییس مرکز آمار و فناوری اطلاعات وزارت بهداشت، در خصوص علت تأخیر سازمان تأمین اجتماعی در اتصال به سامانه یکپارچه نوبت دهی الکترونیک بیماران، توضیحاتی داد.

به گزارش آسیانیوز؛ سیدرضا مظهری گفت: زیرساخت‌های فنی از سه ماه گذشته تا کنون در اختیار سازمان تأمین اجتماعی قرار گرفته و در نیمه بهمن ماه اولین بیمارستان تأمین اجتماعی به سامانه متصل شده است.

وی با بیان اینکه اکنون بیمارستان آیت الله کاشانی سازمان تأمین اجتماعی به سامانه متصل شده است، افزود: البته برای اتصال سامانه‌ها مدت زمانی طول می‌کشد ولی از زمانی که اولین بیمارستان متصل شده برای مابقی بیمارستان‌ها نیز مشکلی وجود ندارد و ما منتظریم که بقیه بیمارستان‌ها هم متصل شود.

مظهری ادامه داد: تا کنون با ما هیچ مکاتبه‌ای مبنی بر وجود مشکل فنی یا…، انجام نشده و متصل شدن یک بیمارستان نشان می‌دهد شرایط فنی فراهم بوده است.

وی گفت: البته فهرست کامل ۸۰ بیمارستان در سیستم وجود دارد اما چیزی که انتظار داریم این است که در مقاطع زمانی کوتاه یعنی هر چند دقیقه یکبار به سامانه طوری متصل شوند که بتوانیم نوبت‌ها را مبادله کنیم؛ یعنی متوجه بشویم چه نوبتی الان خالی است.

https://www.asianews.ir/u/e3v
اخبار مرتبط
بازنشستگان کارگری تامین اجتماعی انتظار دارند در آذر ماه احکام جدید بازنشستگی آنها صادر شود؛ احکامی که متناسب‌سازی را جزو پایه حقوق در نظر بگیرد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید