صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۳ خرداد ۱۴۰۳ / ۱۵:۴۱
کد خبر: 22157
گزارشگر: 464
۱۴۸
۰
۰
۰
با کسب ۴۰ مدال

تیم دوومیدانی بانوان قهرمان مسابقات غرب آسیا شد

تیم دوومیدانی بانوان قهرمان مسابقات غرب آسیا شد
تیم ملی دوومیدانی کشورمان در پنجمین دوره مسابقات غرب آسیا با کسب ۴۰ مدال رنگارنگ (۲۱ طلا، ۱۶ نقره و سه برنز) در دو بخش بانوان و آقایان و همچنین شکسته شدن چهار رکورد ملی بانوان و رسیدن به قله قهرمانی به کار خود پایان داد.به گزارش آسیانیوز؛ در تیم ملی ایران سهم بانوان کشورمان بسیار پررنگ بود، به طوری که از ۴۰ مدال کسب شده، ۱۷ طلا، ۱۲ نقره و دو برنز توسط آنها کسب و چهار رکورد ملی نیز جابه‌جا شد. در بخش مردان نیز چهار مدال طلا، چهار نقره و یک برنز دستاورد ملی‌پوشان ایرانی بود.

تیم دوومیدانی کشورمان با کسب ۴۰ مدال رنگارنگ به مقام قهرمانی رقابت‌های غرب آسیا دست یافت.

تیم ملی دوومیدانی کشورمان در پنجمین دوره مسابقات غرب آسیا با کسب ۴۰ مدال رنگارنگ (۲۱ طلا، ۱۶ نقره و سه برنز) در دو بخش بانوان و آقایان و همچنین شکسته شدن چهار رکورد ملی بانوان و رسیدن به قله قهرمانی به کار خود پایان داد.

پس از ایران، تیم عراق به‌عنوان میزبان مسابقات با مجموع ۳۹ مدال (۹ طلا، ۱۳ نقره و ۱۷ برنز) نایب قهرمان شد و تیم قطر با مجموع ۱۲ مدال (شش طلا، دو نقره و چهار برنز) در رده سوم ایستاد.

تیم ملی دوومیدانی ایران


در تیم ملی ایران سهم بانوان کشورمان بسیار پررنگ بود، به طوری که از ۴۰ مدال کسب شده، ۱۷ طلا، ۱۲ نقره و دو برنز توسط آنها کسب و چهار رکورد ملی نیز جابه‌جا شد. در بخش مردان نیز چهار مدال طلا، چهار نقره و یک برنز دستاورد ملی‌پوشان ایرانی بود.

در پنجمین دوره رقابت‌های غرب آسیا، نازنین فاطمه عیدیان رکورد ملی دوی ۴۰۰ متر جوانان کشور را شکست و تکتم دستاربندان در ۸۰۰ متر، پریسا عرب در پنج هزار متر و تیم چهار در ۴۰۰ متر رکورد ملی رده سنی بزرگسالان را بهبود بخشیدند.

https://www.asianews.ir/u/eE3
اخبار مرتبط
حمیده اسماعیل‌نژاد، دونده ایرانی در جریان مسابقات بین‌المللی دوومیدانی در ترکیه، «شکستن رکورد ملی دو صد متر زنان ایران» به مدال طلای این مسابقات دست پیدا یافت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید