صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۲۰ اَمرداد ۱۴۰۰ / ۱۴:۴۱
کد خبر: 5477
گزارشگر: 2
۸۵۸
۰
۰
۳
آشنایی با تبلیغ در گوگل

تبلیغ در گوگل ادز توسط آژانس تبلیغاتی ادوردز 20

تبلیغ در گوگل ادز توسط آژانس تبلیغاتی ادوردز 20
گوگل ادوردز یکی از بزرگترین و پرکاربردترین پلتفرم های تبلیغاتی آنلاین در جهان و متعلق به گوگل می باشد و توسط این غول مجازی اداره می شود. میلیون ها کسب و کار با استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز به صورت آنلاین تبلیغ می کنند تا مشتریان جدیدی کسب کرده و تجارت خود را گسترش دهند.

به گزارش واحد تبلیغاتی آسیانیوز؛ تبلیغ در گوگل ادوردز یکی از موثرترین راه ها برای جلب مشتری های جدید و رشد تجارت شماست. با این حال، قبل از شروع به کار، باید بدانید که چگونه از گوگل ادوردز به طور موثر استفاده کنید تا بازده سرمایه خود را از هزینه تبلیغات خود به حداکثر برسانید و از خطا جلوگیری کنید.

تعریف تبلیغات گوگل ادوردز


گوگل ادوردز یکی از بزرگترین و پرکاربردترین پلتفرم های تبلیغاتی آنلاین در جهان و متعلق به گوگل می باشد و توسط این غول مجازی اداره می شود. میلیون ها کسب و کار با استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز به صورت آنلاین تبلیغ می کنند تا مشتریان جدیدی کسب کرده و تجارت خود را گسترش دهند. کسب و کارهایی که استفاده از تبلیغات گوگل ادوردز را انتخاب می کنند، می توانند کاربران را در دو شبکه اصلی هدف (شبکه جستجو و شبکه نمایش) قرار دهند.

مزایای تبلیغات گوگل ادوردز


یکی از اصلی ترین مزایای تبلیغات گوگل ادوردز به عنوان یک بستر تبلیغاتی، دسترسی بسیار زیاد آن است. گوگل ادوردز در هر ثانیه بیش از 40،000 پرسش را جستجو می کند؛ در نتیجه امکان دسترسی بیشتر تبلیغ کنندگان به مشتریان را فراهم می نماید. به عبارت دیگر، هیچ موتور جستجوی دیگری به جز گوگل ادوردز نمی تواند به این حجم از پرسش ها با این سرعت پاسخ دهد.
از دیگر مزایای گوگل ادوردز این است که یک زمین بازی هم سطح برای تبلیغ کنندگان فراهم می کند. این بدین معناست که گوگل ادوردز در درجه اول بر کیفیت و ارتباط تبلیغات متمرکز است، نه مبلغی که تبلیغ کنندگان می پردازند. گوگل ادوردز طیف گسترده ای از قالب های تبلیغاتی برای تبلیغ کنندگان فراهم می کند. اگرچه تبلیغات گوگل ادوردز همچنان مبتنی بر متن هستند؛ تبلیغ کنندگان می توانند با بهره گیری از ویژگی های بی نظیر، تبلیغات خود را برای مشتریان احتمالی جذاب و جذاب تر کنند.

هزینه تبلیغات گوگل ادوردز


هزینه تبلیغ گوگل ادوردز به چندین عامل همچون صنعت، داشتن لندینگ پیج سئو که با آموزش خصوصی طراحی سایت این مورد حل میشود ، چرخه عمر مشتری و شرایط فعلی شما بستگی دارد. به عنوان مثال، خدمات تجاری مانند خدمات حقوقی، حسابداری، املاک و مستغلات و غیره یکی از بزرگترین رقابت ها در گوگل ادوردز است که به طور کلی به هزینه های بیشتری نیاز دارد؛ در حالی که مشاغل تجاری و هنری هزینه کمتری دارند.
شما همچنین باید چرخه عمر مشتری خود را در نظر بگیرید. برای عرضه خدمات بزرگتر زمان بیشتری لازم است تا مشتریان تصمیم نهایی بگیرند و در این زمان کسب و کار شما باید در ذهن مشتری حفظ شود و لازمه آن بازدیدهای متعدد از وب سایت شما، بارگیری یک یا دو محتوا، شرکت در یک وبینار و غیره است. مطمئناً مصرف کنندگان و مشاغل تجاری رفتارهای خود را متناسب با شرایط فعلی تغییر داده و با آن سازگار می شوند. به عنوان مثال هزینه تبلیغات گوگل ادوردز تحت تأثیر بیماری همه گیر کرونا قرار گرفته است که برای برخی از صنایع تاثیر مثبت و برای برخی دیگر تاثیر مخرب داشت.

تبلیغات نصب اپلیکشن با گوگل ادوردز


تبلیغات اپلیکشن به عنوان یک تبلیغ کننده اپلیکشن، اگر بخواهید اپلیکشن خود را به دست کاربران که پول بیشتری پرداخت می کنند، برسانید؛ موثرترین راه نشر اپلیکشن های خود در سراسر قلمرو بزرگ گوگل از جمله گوگل پلی، یوتیوب و دیسکاور می باشد. فقط کافی است چند خط متن، یک پیشنهاد یا آپشن های مفید اضافه کنید و بقیه کارها بهینه خواهد شد تا به کاربران در پیدا کردن شما کمک کند.هزینه تبلیغات گوگل

 

ساخت اکانت اختصاصی گوگل ادوردز


برای ساخت اکانت در گوگل ادوردز سه مرحله را باید پشت سر بگذارید. ابتدا شما به یک آدرس ایمیل برای تجارت خود نیاز دارید. پس از انتخاب ایمیل خود، ابتدا از شما خواسته می شود هدف اصلی تبلیغات را برای این کسب و کار انتخاب کنید. سپس به شما امکان انتخاب کلمات کلیدی داده می شود؛ بنابراین گوگل می تواند تبلیغات مربوط به کلمات کلیدی را جستجو کند. در آخر از شما خواسته می شود موقعیت مکانی، بودجه و مدت زمان آن را تعیین کنید. پس از گذراندن این مراحل گوگل ادوردز به شما امکان می دهد که تبلیغ خود را پیش نمایش دهید.

مدیریت تبلیغات گوگل ادوردز

خبر خوب این است که مدیریت تبلیغات گوگل ادوردز لازم نیست یک کار تمام وقت باشد و می توان آن را به چند مرحله تقسیم کرد. ابتدا پایه و اساس محکمی برای اکانت خود ایجاد کنید. با انتخاب نوع تبلیغات و هدف تبلیغات شروع کنید. همچنین شما باید تعیین کنید که گوگل چگونه بودجه شما را خرج می کند. بودجه ماهانه شما ۳۰ برابر بودجه روزانه شماست و براساس تخمین CPC در نظر بگیرید چند کلیک در روز می تواند بودجه شما را پشتیبانی کند؟ برای اطمینان از اینکه تبلیغات شما ضمن بالا نگه داشتن سرمایه گذاری شما، به نتایج دلخواه شما می رسند، مهم است که بر عملکرد تبلیغات خود نظارت کنید.

شارژ اکانت گوگل ادوردز

می توانید در هر زمانی و با استفاده از هر روش پرداختی که در دسترس شماست، اکانت گوگل ادوردز خود را شارژ کنید. مراحل شارژ اکانت گوگل ادوردز عبارت است از:

. وارد اکانت خود شوید.
. روی قسمت «گوگل ادوردز/ ابزار» کلیک و از بخش «صورتحساب» خلاصه را انتخاب کنید.
. روی انجام پرداخت کلیک کنید.


افزایش فروش با تبلیغات گوگل ادوردز

کلید افزایش فروش با تبلیغات گوگل ادوردز در آزمایش و بهینه سازی نهفته است. چه مالک فروشگاه جدید باشید و چه یک تبلیغ کننده فصلی، لازم است نکاتی در گوگل رعایت کرده تا بتوانید استراتژی خود را بهینه سازی کنید. در اینجا چند نکته سریع در مورد تبلیغات گوگل ادوردز برای کمک به افزایش فروش بیان شده است:

۱- بهترین کلمات کلیدی را برای موثرترین تبلیغات انتخاب کنید.
۲- ساختار اکانت خود را با ساختار سایت خود مطابقت دهید.
۳- تبلیغات خود را در زمان و در مکان مناسب ارسال کنید.
۴- بازده سرمایه گذاری خود را محاسبه کنید.
۵- سایت خود را بهینه کنید.
۶- بهترین مکان را برای سود بهینه انتخاب کنید.
۷- از خرید گوگل برای به حداکثر رساندن گردش مالی خود استفاده کنید.
۸- برای تثبیت حضور و تولید خود از بازاریابی مجدد استفاده کنید.
۹- برای دسترسی بیشتر کاربران از بنر استفاده کنید.


جمع بندی

گوگل ادوردز یک بستر تبلیغاتی است که توسط گوگل برای اجرای تبلیغات متنی ارائه شده است. مزایای تبلیغات گوگل ادوردز این است که به آسانی در دسترس همه قرار می گیرد و طیف گسترده ای از قالب ها را ارائه داده و بر کیفیت تبلیغات تمرکز دارد. هزینه این تبلیغات به کسب و کار شما، چرخه عمر مشتری و شرایط فعلی بستگی دارد.
نوید جمشیدی
https://www.asianews.ir/u/3e2
اخبار مرتبط
دیجیتال مارتنیگ یک مبحث بسیار گسترده و شیرین است اگر شما هم به این مبحث علاقه مند هستید ، از شما دعوت می‌کنیم تا انتهای این مقاله اموزشی با ماهمراه باشید.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید