صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
پنج شنبه / ۱۹ خرداد ۱۴۰۱ / ۱۴:۲۳
کد خبر: 10229
گزارشگر: 213
۵۶۸
۰
۰
۳
فروریختن بنای چهار طبقه جان چند نفر را گرفت

نامشخص بودن ریزش مرگبار ساختمان چهارطبقه در کرمانشاه/تکرار متروپل خونین دیگر

نامشخص بودن ریزش مرگبار ساختمان چهارطبقه در کرمانشاه/تکرار متروپل خونین دیگر
در حالی که سازمان اورژانس ایران از ریزش ساختمانی چهارطبقه در نوسود کرمانشاه در صبح روز پنج‌شنبه، ۱۹ خرداد، بر اثر نشت گار و کشته شدن دست‌کم دو نفر در این حادثه خبر داد، هنوز علت دقیق این حادثه مرگبار مشخص نیست!

به گزارش آسیانیوز، سازمان اورژانس ایران از ریزش ساختمانی چهارطبقه در نوسود کرمانشاه در صبح روز پنج‌شنبه، ۱۹ خرداد، و کشته شدن دست‌کم دو نفر در این حادثه خبر داد.

-------------------------

بیشتر بخوانید

فرو ریختن ساختمان متروپل؛ یعنی ادامه ناکارآمدی!/خوزستان بر طلای سیاه نشسته است

-----------------------------------------------
به‌گزارش خبرگزاری‌ ایلنا به نقل از سخنگوی سازمان اورژانس کشور، بر اثر این حادثه که «احتمال می‌رود ریزش در نتیجه انفجار ناشی از نشت گاز» بوده باشد، تا ساعت ۱۱ صبح شمار قربانیان دو نفر بوده و تا این ساعت هفت مصدوم از زیر آوار خارج شده‌اند که چهار نفر آنان «وضعیت جسمانی مناسبی ندارند».

البته این مقام اورژانس تأکید کرد که «هنوز این احتمال که انفجار بر اثر نشت گاز بوده یا نه، دقیق نیست».

این حادثه یک روز پس از حادثه تصادف قطار مسافری مشهد یزد در منطقه طبس رخ داد که به کشته شدن ۲۳ نفر منجر شد.

همچنین در ماه جاری فرو ریختن برج متروپل در آبادان دست‌کم ۴۱ قربانی گرفت، حادثه‌ای که موضوع ایمنی ساختمان‌ها و بناها در ایران را به سرخط خبرها تبدیل کرد./

https://www.asianews.ir/u/6yc
اخبار مرتبط
غلامرضا شریعتی استاندار سابق خوزستان که از حامیان عبدالباقی مالک برج فروریخته متروپل بوده روز گذشته از کشور خارج شده است.
پس از دو هفته پس از فرو ریختن ساختمان متروپل در آبادان، انتشار خبر پیدا شدن جسدهای دیگر زیر آوار با استعفای رسمی شهردار این شهر در روز شنبه، ۱۴ خرداد، همزمان شد.
دقایقی پیش آتشنشانان جسد یک زن را از زیر آوار متروپل آبادان خارج کردند و احتمال دارد این جسد، پیکر مریم همسر رامین مالک کافه مری است.
یزد - عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر گفت؛ این حادثه زنگ خطری است برای همه مهندسان و برج سازان و مدیران شهری تا در بحث مقررات ملی ساختمان ، قانون و ضابطه را مبنای کار و محاسبات و عملیات ساخت و ساز خود قرار دهند
استان خوزستان که به مدت یک قرن بر روی طلای سیاه نشسته است، حال و روزش نباید این چنین باشد.
براساس گزارش ها در ادامه آوار برداری چند ساعت پیش و دستیابی به طبقات منفی متروپل؛ امدادگران با اجسادی در روی آب های رها شده در زیرزمین این ساختمان که دچار خفگی شده بودند مواجه شدند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید