صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
سه شنبه / ۱۴ تیر ۱۴۰۱ / ۱۲:۳۵
کد خبر: 10652
گزارشگر: 306
۳۳۳
۰
۰
۱

سامان خانواده و تحکیم آن به افزایش جمعیت کمک می‌کند

سامان خانواده و تحکیم آن به افزایش جمعیت کمک می‌کند
یزد - فرماندار گفت : سامان خانواده و تحکیم آن به افزایش جمعیت،​ فرزندآوری و جوانی کشور کمک می‌کند و به همین دلیل اصلی‌ترین و موضوع اولویت‌دار است و همه باید همراهی و کمک کنند

آسیانیوز / یزد ؛ سید محمدرضا مدرسی به مناسبت هفته ازدواج بیان داشت : در این خصوص تاکنون جلسات و اقداماتی با همکاری دستگاه‌ها و سایر بخش‌ها در شهرستان صورت گرفته و با قوت ادامه دارد.

 

وی با بیان اینکه دشمنان با هدف تخریب بنیان خانواده و جلوگیری از سامان آن به جد با بهره‌گیری از ابزارهای فرهنگی و رسانه‌ای تلاش دارند ادامه داد: برای غلبه بر اهداف فرهنگی آنها باید مردم و مسئولان وظایف ملی و اسلامی خود را انجام دهند.

 

این مسئول بیان کرد: هدف دشمنان با فعالیت‌های سوء فرهنگی، ایجاد تردید در جوانان برای ازدواج، تشکیل خانواده و تحکیم آن است که باید همه دلسوزان برای پیشگیری از اهداف آنها همکاری و اقدام کنند.

 

 

فرماندار یزد به نقش نخبگان، فرهگیان، مسئولان و رسانه‌های گروهی برای سامان خانواده و تحکیم آن اشاره کرد و گفت: باید مردم و خانواده‌ها را نسبت به اهمیت موضوع و کمک در تحقق اهداف نظام و دولت در این مسئله راهبردی ترغیب کرد.

 

مدرسی بیان کرد: اگر بنیان خانواده سامان و تحکیم یابد از بسیاری  ناهنجاری‌ها و آسیب‌های فرهنگی و اجتماعی در جامعه و بین جوانان پیشگیری می‌شود بنابراین همه در این خصوص مسئولیت دارند.

 

وی به فعالیت و تشکیل قرارگاه خانواده برای اجرای طرح سامان و تحکیم آن در شهرستان خبر داد که با همکاری بخش‌های مختلف و همراهی مسئولان و مردم ماموریت‌ها را انجام می‌دهد.

 

این مسئول به برگزاری ستاد ساماندهی امور جوانان و برگزاری جلسه در خصوص پیگیری ازدواج، مسکن و وام ازدواج در یزد اشاره کرد که تاکنون نتایج خوبی به همراه داشته و این موضوع و رویه با قوت ادامه دارد.

 

مدرسی به نقش خبرنگاران و خبرگزاری‌ها در همبستگی ملی و ارتباط حاکمیت و ملت در چارچوب مقررات اشاره کرد که باید برای اجماع سازی و کمک به مردم در جامعه اسلامی فعالیت کنند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 سامان خانواده و تحکیم آن به افزایش جمعیت کمک می‌کند, سید محمد رضا مدرسی فرماندار یزد

https://www.asianews.ir/u/79g
اخبار مرتبط
یزد - میز ارتباطات مردمی سرپرست فرمانداری یزد،معاونین فرمانداری و جمعی از مسئولین دستگاههای اجرایی شهرستان
یزد - جلسه مشترک انجمن کتابخانه های عمومی شهرستان یزد با حضور سرپرست فرمانداری یزد،معاون سیاسی ،امنیتی و اجتماعی فرمانداری و مدیر کل کتابخانه های عمومی استان، شهرداران و بخشداران حمیدیا، زارچ و شاهدیه و سایر اعضای حقیقی و حقوقی انجمن های کتابخانه های عمومی شهرستان یزد برگزار شد
یزد - سرپرست فرمانداری بر ضرورت فرهنگ سازی و آموزش در مدارس و خانواده ها برای ازدواج در سنین مناسب و فرزندآوری تاکید و نقش آموزش سرپرستهای ضمن خدمت ادارت و وعاظ در منبرها را نیز در این زمینه مهم دانست
یزد- با حضور سرپرست فرمانداری ، معاونین فرماندار،مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان و مسئولین ذیربط جلسه هماهنگی و راه اندازی سامانه هوشمند حمل و نقل جاده‌ای در شهرستان یزد در محل سالن ولایت فرمانداری برگزار شد
طبق تعریف کمیته امنیت غذایی جهانی سازمان ملل، امنیت غذایی به این معنا تعریف می‌شود که همه مردم در همه زمان‌ها دسترسی فیزیکی، اجتماعی و اقتصادی به غذای کافی، ایمن و مغذی داشته باشند که ترجیحات غذایی و نیازهای غذایی آن­ها را برای یک زندگی فعال و سالم برآورده کند.
یزد - سرپرست فرمانداری در پیامی درگذشت حجت الاسلام و المسلمین حاج سید محمود دعائی؛ یار دیرین امام و رهبری را تسلیت گفت
یزد - با حضور دکتر جوکار نماینده مردم یزد درمجلس شورای اسلامی ،سید محمد رضا مدرسی سرپرست فرمانداری یزد،حجت لاسلام طباطبایی امام جمعه زارچ ، مرتضی زیبائیان بخشدار ، دکتر مهدوی نژاد ریاست دانشگاه پیام نوراستان ، اعضای شورای شهر و شهردار و تعدادی از معتمدین محلی و خیربزرگوار محمد تقی شهبازیان آیین خشت گذاری مجتمع فرهنگی دانشگاه پیام نور زارچ برگزار شد
یزد - در بازدید از 131نانوایی شهرستان یزد 39 مورد تخلف ثبت و تذکرات لازم داده شد
مانور مبارزه با مگس میوه مدیترانه ای و کرم گلوگاه انار برگزار شد
یزد - فرماندار شهرستان با اشاره به صفات بارز دختران یزدی، گفت: همانطور که ویژگی اصالت شهر یزد و بافت تاریخی آن را مورد اقبال عمومی قرار داده، زیبایی جوهره وجود دختران و زنان یزدی اصالت آنهاست
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید