صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۲۴ دی ۱۴۰۱ / ۲۳:۲۳
کد خبر: 13057
گزارشگر: 306
۲۷۹
۰
۰
۱

روز شلوغ ستاد دیه استان یزد

روز شلوغ ستاد دیه استان یزد
یزد - همزمان با فرارسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا(س) ستاد دیه استان یزد میزبان نیکوکاران بود
آسیانیوز / یزد ؛ در آستانه فرا رسیدن سالروز میلاد با سعادت حضرت فاطمه الزهرا ( س) و روز مادر، ستاد دیه استان یزد میزبان چندین نیکوکار بود که هرکدام با نیتی مبالغ خود را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا نمودند .
 
کمک  ۳۵ میلیونی مادر یزدی
 
بانوی یزدی با همراهی فرزند خود با مراجعه به دفتر نمایندگی ستاد دیه استان یزد مبلغ ۳۵ میلیون تومان را جهت آزادی یک مادر در بند اهدا نمود.
 
این بانو که تمایلی به فاش شدن نام و تصویرش نداشت در خصوص این اقدام خداپسندانه گفت: این مبلغ را جهت شادی روح همسرم و سلامتی فرزندان خود به امر آزادی زندانیان جرائم غیر عمد و به صورت ویژه به آزادی یک مادر در بند اختصاص دادم و امیدوارم تا با این مبلغ بتوانم یک مادر را در تا سالروز میلاد با سعادت حضرت زهرا (س) از زندان آزاد نموده و این مادر به آغوش خانواده و فرزندان خود بازگردد.
 
کمک ۳۰ میلیونی هیئت عزاداری منشاد یزد
 
هیئت عزاداری منشاد یزد با همکاری قرارگاه شهید ابراهیم هادی میان کوه مبلغ ۳۰ میلیون تومان را جهت آزادی یک زندانی جرائم غیر عمد اهدا نمود.
 
سرپرست این هیئت در خصوص این اقدام خداپسندانه گفت: با توجه به فرا رسیدن سالروز میلاد حضرت فاطمه زهرا(س)  اقدام به برگزاری گلریرانی در جمع هیئت با همکاری قرارگاه شهید ابراهیم هادی میان کوه مبلغی را جمع آوری نموده و امیدواریم با ایت مبلغ در آزادی ۱ زندانی نقش کوچکی داشته باشیم.
 
آزادی محکوم مالی جرائم غیر عمد / هدیه روز زن به همسر
 
نیکوکار یزدی با حضور در دفتر نمایندگی ستاد دیه استان، مبلغ ۲۰ میلیون تومان را به آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اختصاص و فیش پرداختی را به عنوان هدیه روز زن به همسر خود اهدا کرد.
 
این نیکوکار که تمایلی به فاش شدن نام و تصویرش نداشت در خصوص این اقدام خداپسندانه چنین گفت : با مشورت با همسرم و با توجه به خواسته ی وی قرار شد هزینه ای را جهت آزادی یک محکوم مالی را پرداخت نموده و فیش پرداختی این عمل خیر را جهت هدیه روز زن به وی اهدا نمایم تا این هدیه تا همیشه در خاطر وی ثبت گردد.
 
کمک ۳۰ میلیونی بانوی یزدی
 
بانوی یزدی نیر مانند دیگر خیرین با حضور در دفتر نمایندگی ستاد دیه استان مبلغ ۳۰ میلیون تومان را جهت آزادی ۱ مادر در بند اهدا نمود.
 
این بانوی یزدی که تمایلی به فاش شدن نام و تصویرش نداشت در این خصوص گفت : با مشاهده تبلیغات پویش مهربانی از صدا و سیما تصمیم گرفته تا در آستانه روز مادر مبلغی را جهت شادی روح مادرم به این امر خیر اختصاص دهم.
 
گفتنی است بسیاری از نیکوکاران نیز طی تماس با قسمت روابط عمومی و مسئول جذب کمک های خیرین ستاد دیه استان یزد و دریافت شماره حساب ها و کارت های این نماندگی مبالغ مورد نظر خود را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد واریز میکنند.

سید محمد جواد عرفانفر

 

 

روز شلوغ ستاد دیه استان یزد

https://www.asianews.ir/u/937
اخبار مرتبط
یزد - رئیس اداره توسعه حل اختلاف استان از آزادی یک مددجوی زندانی زن بعد از گذشت قریب به دو سال از زندان خبر داد
یزد - فرمانده سابق سپاه الغدیر و پیشکسوت دفاع مقدس گفت: شهید سردار سلیمانی در تمامی عرصه های فعالیت ، شجاعت همراه با تدبیر را در تداوم پیروی از ولایت فقیه و مشورت با فرماندهی کل قوا دنبال می کرد
یزد - رئیس کل دادگستری استان ، گفت:‌ شهادت حاج قاسم در راه خدا برکتی را ایجاد کرده است که سه سال پس از شهادتش نیز بانی آزادی 63 زندانی در استان یزد و حدود 3000 زندانی در کشور می شود
یزد - نیکوکار یزدی مقیم کشور استرالیا مبلغ ۶۰ میلیون تومان را جهت آزادی زندانیان جرائم غیر عمد اهدا کرد
یزد - رئیس کل دادگستری استان گفت: باید تهدیدها را به فرصت تبدیل کرد و در مسیر خدمت به مردم و تعالی کشور به کار گرفت
یزد - مدیر کل زندانها و نایب رئیس هیئت امنای ستاد دیه استان از آزادی تعداد ۱۲۲ محکوم مالی جرائم غیر عمد در ۹ ماهه سال جاری خبر داد
یزد - موزه دفاع مقدس یزد با یک شهید گمنام در مرکز استان ، میزبان جوانانی پرشور بود که در اعتراضات اخیر مجالی برای دیده و شنیده شدن خواسته بودند
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید