صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۵ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۴:۵۲
کد خبر: 15908
گزارشگر: 213
۴۲۴
۰
۰
۱
ثبت نام ایران خودرو

آخرین مهلت ثبت نام پیش فروش تارا اتوماتیک+جزئیات

آخرین مهلت ثبت نام پیش فروش تارا اتوماتیک+جزئیات
براساس فراخوان سامانه یکپارچه خودروها، متقاضیان‌ عادی تارا اتوماتیک با نوبت تحویل اولویت پاییز ۱۴۰۲، می‌توانند از امروز تا ۱۱ روز آینده برای تکمیل وجه اقدام کنند.

به گزارش آسیانیوز، متقاضیان عادی و مادرانی که در طرح فروش فوق‌العاده در سامانه یکپارچه خودرو اسامی آنها برای خودروی تارا اتوماتیک با نوبت تحویل بخش دوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ اعلام شده، از روز شنبه ۱۴ مرداد به مدت ۱۱ روز می‌توانند برای تکمیل وجه اقدام کنند.

---------------

بیشتر بخوانید

سامانه یکپارچه فروش خودرو باز شد/ثبت نام محصولات جدید

--------------------------------

در هفدهمین فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه خودروها ویژه متقاضیان‌ عادی که در مرحله نخست فروش یکپارچه خودروها از طریق سامانه یکپارچه ثبت‌نام کرده و اسامی آن‌ها به عنوان بخش سوم اولویت پاییز ۱۴۰۲ برای دریافت خودروی تارا اتوماتیک به گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام و توسط این گروه صنعتی، پیامک برایشان ارسال شده است، این امکان فراهم شده که از روز شنبه (۱۴ مرداد ماه) برای واریز وجه خودروی خود، مطابق بخشنامه اقدام کنند.

این مهلت ۱۱ روز و تا پایان روز سه‌شنبه ۲۴ مرداد ماه در نظر گرفته شده است.

به گزارش تجارت نیوز، همزمان بر اساس پنجمین فراخوان اولویت‌بندی سامانه یکپارچه خودروها ویژه متقاضیان‌ طرح جوانی جمعیت صادره برای مادران حائز شرایط، نیز امکان واریز وجه برای خودروی تارا اتوماتیک که نوبت دریافت بخش سوم اولویت تابستان ۱۴۰۲ اخذ کرده و توسط گروه صنعتی ایران‌خودرو برایشان پیامک صادر شده، می‌توانند برای ادامه فرآیند ثبت‌نام اقدام کنند.


اولویت‌های اعلامی، مجاز به ثبت‌نام در خودروی انتخابی در سامانه یکپارچه در این دوره، هستند و تغییر خودرو امکان‌پذیر نیست.

قیمت خودروها قطعی و معادل ۴۹۰ میلیون و ۵۸۵ هزار و ۲۰۰ تومان و موعد تحویل خودروها نهایت سه ماهه در نظر گرفته شده است.

متقاضیان باید به منظور خرید محصولات ایران‌خودرو صرفاً از طریق سامانه ایران‌خودرو به نشانی esale.ikco.ir اقدام کنند و از ثبت‌نام در سایت‌های غیر معتبر و با نشانی‌های مشابه، پرهیز کنند.(ایسنا)

 قیمت تارا اتوماتیک در بازار آزاد چقدر است؟
قیمت امروز (۱۴ مرداد ۱۴۰۲) تارا اتوماتیک در بازار آزاد ۷۸۰ میلیون تومان است که نسبت به روز کاری قبل اندکی کاهش داشته است.

 مشخصات فنی تارا اتوماتیک
خودروی تارا اتوماتیک از پیشرانه تنفس طبیعی TU5P بهره می‌برد که یک موتور 4 سیلندر 16 سوپاپ بوده و روی خودروهایی مانند رانا پلاس‌های جدید نیز مشاهده می‌شود.

البته برخی از مولفه‌های برقی در پیشرانه این خودرو، مانند کوئل‌ها با خودروی رانا پلاس متفاوت است که باعث راندمان بهتر در آن می‌شود./

https://www.asianews.ir/u/b8t
اخبار مرتبط
شرکت کرمان موتور اعلام کرد که تمام محصولات خود را به جز پیکاپ T8 در قالب طرح فروش اقساطی برای تمام افراد، از ۱۴ مرداد ۱۴۰۲ آغاز کرده است.
شرکت ایران خودرو شرایط فروش فوری و اقساط تارا اتوماتیک را در سامانه یکپارچه اعلام کرد.
یکی از کالاهای موردنظر دولت برای عرضه در بورس کالا، خودرو است.
سامانه یکپارچه ثبت نام خودرو برای ثبت نام محصولات جدید خودروسازان خصوصی و فروش اقساطی خودرو باز شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید