صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۳ آبان ۱۴۰۲ / ۲۱:۰۰
کد خبر: 17222
گزارشگر: 2
۵۸۰
۱
۰
۹
حمله هکری

«طوفان الاقصی سایبری»، آغاز حملات سایبری توسط هکرهای حامی فلسطین

«طوفان الاقصی سایبری»، آغاز حملات سایبری توسط هکرهای حامی فلسطین
پس از گذشت مدتی کوتاه از تهدید مجری شبکه ۱۴ اسرائیل که در برنامه زنده اعلام کرد رژیم ایران در هدف است،‌ بهزاد قاسمی هکر ایرانی وب‌سایت گروه SCM مدیا وابسته به رژیم صهونیستی و مستقر در ایالت فلوریدا در امریکا را مورد هدف خود قرار داده است.

همزمان با شروع حملات حماس علیه اسرائیل شاهد حملات سایبری به بخش‌های صنعتی و زیر ساختی توسط گروه‌های مختلفی همچون انتقام جویان سایبری (Cyber Avengers) بوده‌ایم که اختلالات متعددی در بخش انرژی و سوخت رسانی رژیم صهیونیستی را در بر داشته است.
پس از گذشت مدتی کوتاه از تهدید مجری شبکه ۱۴ اسرائیل که در برنامه زنده اعلام کرد رژیم ایران در هدف است،‌ بهزاد قاسمی هکر ایرانی که پیش‌تر در راستای محکوم کردن سوزاندن قرآن وب‌سایت‌هایی را هک کرده بود،‌ این‌بار وب‌سایت گروه SCM مدیا وابسته به رژیم صهونیستی و مستقر در ایالت فلوریدا در امریکا را مورد هدف خود قرار داده است. [ لینک صحت سنجی این هک در پایگاه جهانی zone-h.org ]
در صفحه‌ی هک شده این وب‌سایت ویدئویی قرار گرفته که در ابتدا با سخنی از پیامبر اسلام (ص) آغاز می‌شود «کسی که شاهد دادخواهی مسلمانی باشد و به وی پاسخ ندهد، مسلمان نیست»

سخنی از پیامبر اسلام

و در انتهای این ویدئو پیامی به دو زبان عبری و انگلیسی نمایش داده می‌شود؛ به من سلام کنید، من آمده‌ام برای بازی با شما، لحظات خوبی خواهد بود،‌ البته نه برای شما.
و حدیثی از امام علی (ع): «کونا للظّالم خصماً و للمظلوم عوناً» که همیشه با ستمگران در ستیز هستیم و همیشه حامی مظلومین عالم خواهیم بود.

بهزاد قاسمی کیست؟

بهزاد قاسمی کیست؟

بهزاد قاسمی هکر ایرانی و دانش آموخته‌ی کارشناسی شناسایی و کاهش تهدیدهای سایبری از دانشکده‌ی مهندسی tandon دانشگاه نیویورک است. همچنین او از کارشناسان تایید شده‌ی امنیت سایبری شرکت گوگل می‌باشد. قاسمی کنشگری سایبری را از اوایل سال‌های ۹۰ آغاز کرده و در سال ۹۱ نشریه شارلی ابدو را در پی انتشار کاریکاتور‌های پیامبر اسلام (ص) از دسترس خارج کرد.
طبق گزارش پایگاه خبری امنیت سایبری (csec)، با تحلیل نفوذهای صورت گرفته توسط بهزاد قاسمی او را می‌توان از بزرگترین هکرهای ایرانی دانست.

https://www.asianews.ir/u/dcg
اخبار مرتبط
بهزاد قاسمی در کارنامه‌ی نفوذهای خود مواردی همچون از کار انداختن سرور‌های نشریه «شارلی ابدو» در پی انتشار کاریکاتورهای موهن علیه پیامبر اکرم (ص) در سال ۱۳۹۱، هک کردن اراده ثبت اسناد کشور بحرین در سال ۱۳۹۷ و نفوذ به تعدادی سایت در پاسخ به هتک حرمت به قرآن در سال ۱۴۰۲ را دارد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
محمدجواد
۱۴۰۲/۰۸/۰۴
5
0
1

خدا به جوانی و دانشش برکت بده.


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید