صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۶ دی ۱۳۹۹ / ۰۹:۴۱
کد خبر: 3339
گزارشگر: 213
۸۲۴
۰
۰
۱
ریزش 11هزار واحدی

آغاز منفی بورس امروز در همه نماد‌ها

آغاز منفی بورس امروز در همه نماد‌ها
شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات بازار سرمایه قرمزپوش شد و با ریزش 11هزار واحدی در سطح یک میلیون و 436 هزار واحد قرار گرفت.

شاخص کل بورس تهران در ابتدای معاملات بازار سرمایه قرمزپوش شد و با ریزش 11هزار واحدی در سطح یک میلیون و 436 هزار واحد قرار گرفت. 

شاخص کل هم‌وزن اما سبزپوش شد و بارشد 3300 واحدی ، 471 هزار و 906 واحد را ثبت کرد. شاخص کل فرابورس هم سبزپوش شد و به 20 هزارو 168 واحد رسید.

تازه‌ترین خبرها و تحلیل‌های اقتصادی را در اینستاگرام اقتصادنیوز هم مشاهده کنید

نمادهای اثرگذار بر شاخص

 نماد‌های بزرگ و شاخص ساز مانند شستا، فملی، شپنا، فارس، خودرو و شبندر بیشترین اثر منفی را بر روند حرکت شاخص گذاشته‌اند و نماد‌ شپدیس بیش‌ترین تأثیر مثبت را بر شاخص داشته است.

وضعیت نمادها در آغاز معاملات
در گروه بانکی‌ها نماد وبملت در قیمت ۵۰۴ تومان قرار دارد. وتجارت با افت نسبی تقاضا مواجه و در قیمت ۳۳۶ تومان داد و ستد می‌شود. وپارس افت ۳ درصدی دارد و در قیمت ۴۱۳ تومان قرار دارد.

به نقل از تجارت نیوز، در گروه فلزات اساسی نماد فولاد در قیمت ۱۴۰۴ تومان با رشد نسبی تقاضا همراه است. فملی با افت ۱ درصد در قیمت ۱۵۴۱ تومان دنبال می‌شود. ذوب در قیمت ۵۳۶ تومان افت ۱ درصد دارد. فاسمین نماد مورد توجه این گروه در قیمت ۲۱۲۱ تومان قرار دارد. فباهنر امروز هم صف خرید دارد.

وبانک در محدوده ۳ درصد مثبت داد و ستد می‌شود.وصندوق هم سبزپوش و بر مدار مثبت دنبال می‌شود./


https://www.asianews.ir/u/1Wf
اخبار مرتبط
هرچند اعلام شده دوشنبه آینده عرضه اولیه «واحصا۴» خواهد بود و هنوز جزئیاتی از آن منتشر نشده است، ولی غیر از این نماد، ممکن است عرضه اولیه دیگری هم در راه باشد؟
در بورس شرکت فیبر ایران (با نماد معاملاتی چفیبر) بیشترین افزایش قیمت را داشت و در فرابورس نیز شرکت‌ کی بی سی (KBC) بیشترین افزایش قیمت را داشت.
درحالی که دولت در لایحه بودجه برای پیش‌فروش نفت برنامه‌ریزی کرده، خیلی از سهامداران نگران اتفاق مشابه امسال در سال بعد برای بازار سهام بودند. اما به نظر می‌رسد این پیشنهاد مورد موافقت مجلس نیست.
با شروع معاملات امروز بازار سهام عرضه باعث روند نزولی شاخص کل شد اما تقاضا در کلیت بازار در حال افزایش است، بورس در ادامه مثبت می‌شود؟
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید