صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۱۰ مهر ۱۴۰۰ / ۰۱:۰۸
کد خبر: 6057
گزارشگر: 213
۱۰۹۸
۰
۰
۵
نزاع دو دوست برای یک زن

درگیری دو پسر و قتل؛ به خاطر یک دختر!

درگیری دو پسر و قتل؛ به خاطر یک دختر!
نتیجه نزاع و درگیری دو پسر جوان به خاطر دوستی و علاقه به یک دختر به قتل یکی از آنان انجامید.

به گزارش آسیانیوز، ساعت ۱:۱۵ بامداد پنج‌شنبه هشتم مهرماه مأموران کلانتری‌۱۴۹ امامزاده حسن تلفنی به قاضی محمد تقی شعبانی، بازپرس ویژه قتل دادسرای امور جنایی تهران خبر دادند که پسر جوانی در درگیری با پسر دیگری به قتل رسیده‌ است.

مأموران اعلام کردند چند ساعت قبل پسر ۲۳‌ساله‌ای به نام اردشیر با یکی از بچه‌های محل‌شان که پسر ۲۰‌ساله‌ای به نام فرهاد است به خاطر رقابت عشقی درگیری خونینی را رقم می‌زنند که در جریان آن اردشیر زخمی و به بیمارستان منتقل می‌شود، اما ساعتی بعد به خاطر شدت خونریزی به کام مرگ می‌رود.

بدین ترتیب با گزارش قتل پسر جوان بازپرس همراه تیمی از کارآگاهان تشخیص هویت و اداره‌دهم پلیس‌آگاهی در محل تحقیقات خود را آغاز کردند.

بررسی‌ها حکایت از آن داشت قاتل و مقتول از مدتی قبل عاشق دختر جوانی به نام آزیتا بوده‌اند و روز حادثه هم آزیتا همراه فرهاد بوده که اردشیر راه آن‌ها را سد کرده و درگیری مرگبار رقم خورده است.

همچنین مشخص شد قاتل پس از حادثه سوار خودرواش شده و از محل به مکان نامعلومی گریخته‌است.

تحقیق از دختر جوان

همزمان با ادامه تحقیقات آزیتا که شاهد عینی حادثه مرگبار بوده به دادسرای امور جنایی تهران احضار و از وی تحقیق شد.

وی گفت: مدتی قبل با فرهاد که الان به عنوان قاتل فراری است آشنا شدم. ما با هم رابطه دوستانه بر قرار کردیم، اما بعد از مدتی فهمیدم که اردشیر هم از بچه‌های محلمان خاطرخواه من است و به همین خاطر با فرهاد اختلاف پیدا کرده‌است. آن‌ها رقیب عشقی بودند، اما هرگز فکر نمی‌کردم که روزی به خاطر من دست به چاقو ببرند و درگیری مرگباری را رقم زنند تا اینکه شب حادثه من با فرهاد قرار ملاقات گذاشتم که به تفریح و گردش برویم. فرهاد با خودرواش به سراغم آمد و من هم سوار خودرواش شدم و به راه افتاد که متوجه شدم اردشیر هم با خودرواش ما را تعقیب می‌کند. هنوز مسافت زیادی را طی نکرده بودیم که اردشیر با خودرواش راه ما را سد کرد.

وی ادامه داد: آن‌ها هر دو از خودروشان پیاده شدند و در حالی که اردشیر از من می‌خواست از خودروی فرهاد پیاده شوم با هم درگیر شدند. درگیری آن‌ها زمان زیادی طول نکشید که فرهاد دست به چاقو برد و ناگهان مشاهده کردم اردشیر خونین روی زمین افتاده است. پس از این فرهاد که لباسش خونی بود سوار خودرواش شد و به راه افتاد و کمی آنطرفتر مرا از خودرو پیاده و فرار کرد. من امیدوارم بودم که زخم اردشیر کاری نباشد و زود خوب شود، اما الان متوجه شدم که او به قتل رسیده است و از این موضوع خیلی ناراحت هستم.

در حالی که تحقیقات درباره این حادثه خونین ادامه دارد مأموران پلیس در تلاشند تا فرهاد را دستگیر و زوایای پنهان این حادثه را بر ملا کنند./

پروانه توکلی

پروانه توکلی
https://www.asianews.ir/u/3tm
اخبار مرتبط
جسد چهار شهروند مشهدی در حالت حلق آویز کشف شده است.
براساس شنیده ها وکیل محمد علی نجفی که مرتکب قتل همسر دومش شد، گفته است: مرخصی که به آقای نجفی داده شده حقی قانونی است و او چند روز قبل با مرخصی از زندان آزاد شد، اما ما همچنان پیگیر آزادی مشروط او هستیم تا برای همیشه آزاد شود!
مایکل مک‌کال، عضو ارشد جمهوری‌خواه کمیته امور خارجی مجلس نمایندگان آمریکا گفت: دولت جو بایدن تمام امید خود را به «مذاکرات صلح» با طالبان بست؛ او شرکای افغان ما و زنان افغانستان را رها کرد تا قتل عام بشوند و این تصاویر هولناکی است که به نام او تمام می‌شود.
براساس گزارش پلیس به دنبال وقوع درگیری خونین در جشن عروسی در پیشوای ورامین یک نفر به قتل رسیده است.
براساس گزارش اداره پلیس زن جوانی دارای سه فرزند که در آستانه طلاق بود، به قتل رسید.
روز سه‌شنبه ۲۹ تیرماه، یک زن جوان ساکن شهر لیکک از توابع بهمئی واقع در استان کهگیلویه و بویراحمد که پیشتر با ضربات مشت همسرش دچار مرگ مغزی شده بود، جان خود را از دست داد.
ادمین فن پیج بهنوش بختیاری در کرج کشته شد و این بازیگر در پیج اینستاگرامی اش از قتل ادمین خود خبر داد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید