صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
سه شنبه / ۲۰ مهر ۱۴۰۰ / ۲۱:۴۱
کد خبر: 6213
گزارشگر: 2
۶۸۰
۱
۰
۸
در ادامه سلسله مقالات «کوین ترودو» برای آسیانیوز :

موفقیت "الگو و فرمول" داره!

موفقیت "الگو و فرمول" داره!
جدیدترین مقاله اختصاصی کوین ترودو پیرامون الگو و فرمول موفقیت، توسط رسام درّی (عضو سطح ۷ کلاب شبکه جهانی اطلاعات) برای آسیانیوز ارسال شد.

تقدیم به دنبال کنندگان همیشگی کوین ترودو

این واقعیتی به خوبی تثبیت شده هست که اکثر مردم در زندگی به موفقیت های مالی دست پیدا نمی کنند. اکثر مردم در مورد پول چالش و مشکل دارند و با پرداخت یک چک، باید چک بعدی رو پرداخت کنند. چند علت وجود داره که چرا مردم در زندگی شکست می خورند. فقط بیاید ۱۰۰ نفر که موفق اند رو با ۱۰۰ نفر که به موفقیت نمی رسند، مقایسه کنید. مردمی که هم سن اند و در همسایگی هم زندگی کردند، به یک مدرسه رفتند و همگی در نقطه شروع یکسان بودند رو با هم مقایسه کنید. این مقایسه "فرمول موفقیت" رو به شما می ده. موفقیت "الگو و فرمول" داره. مرد بسیار ثروتمندی، اوایل بهم گفت که "آنچه من انجام دادم رو انجام بده، شبیه من فکر کن، شبیه من صحبت کن و در نهایت آنچه من دارم تو هم خواهی داشت". بنابراین سه کلید اساسی برای موفقیت وجود داره. اول آنچه انجام می دید و اقداماتی که عملی می کنید. دوم طرز تفکر شما و سوم آنچه به زبان میارید.
مردمان موفق کارهائی رو انجام می دند که بقیه هنوز دارند در موردش صحبت می کنند. بنابراین، مهمتر از همه، عادت کنید که همین الان اقدام کنید. کتابی عالی توسط آرت ویلیامز که میلیاردر هست نوشته شده به نام "همین الان انجامش بده". اقدام کردن نوعی عادت برای موفقیته. بیل گِیتس، که مولتی میلیاردر و هم بنیانگذار ماکروسافت، گفت که علت موفقیتش این بوده که وقتی پتانسیل موجود در تجارت نرم افزار رو دیده، "اقدامات فوری و خیلی زیادی انجام داده".

 

---------------------------------------------------------------------

بیشتر بخوانید:

عادات ثروتمندان

----------------------------------------------------------------------

 

مردمان موفق همیشه در حال انجام کاری اند که بقیه افراد بیش از حد خوبند که اصلاً اون کارهارو انجام نمی دند. این ریشه در طرز تفکر افراد موفق داره. یک "ذهنیت میلیونر" وجود داره. این ذهنیت با اعتماد و اطمینان داشتن به خودتون شروع می شه و این که هرگز بیش از حد خوب نباشید که هیچ کاری انجام ندید. در واقع انسان می تونه "فکر کنه" و ثروتمند بشه که این عنوان همون کتاب مشهوره. در مورد چیزی که می خواهید فکر کنید و احساس کنید که انگار همین الان صاحب اون خواسته بودید و هستید و این "حس نیاز داشتن و خواستن رو" کنار بذارید. اگه احساس کنید که چیزی رو "می خواهید یا بهش نیاز دارید"، اون رو به دست نمیارید. اگه احساس "کمبود یا نبود" در مورد چیزی داشته باشید، اون رو به دست نمیارید. اما اگه طوری احساس کنید که خواسته دارید و اصلاً اهمیتی نمی دید که اون رو به دست میارید یا نه، اون موقع آرزو یا خواستتون رو به دست میارید.
مردمان موفق با استفاده از قدرت کلمات، آنچه آرزوش رو دارند تجلی می بخشند و در واقع این عادت رو دارند که "خوسته رو با کلام واقعیت می بخشند". در غرب مرسوم و متداوله که شعبده بازی که روی صحنه نمایش اجرا می کنه، قبل این که شعبده بازی کنه یا حیلش رو پیاده کنه، کلمه "آبراکادابرا" رو به کار می بره. این کلمه ریشه در زبانی کهن داره که به معنای "من با کلماتم خلق می کنم" هست. شما با کلماتتون خلق می کنید. شما خلق کننده آنچه هستید که به زبان میاورید. آنچه بیان می کنید، به دست میارید. مراقب کلماتی که به زبان میارید باشید. در متنی معنوی این طور گفته شده که "دهان از طریق جریان فراوانی که ریشه در قلب داره، صحبت می کنه". معنی این جمله اینه که اگر کلمات شما منفی و سرشار از ترس و شک باشند، اون موقع درون شما منفی گرائی، ترس و شک زندگی می کنه. شک و تردید می تونه یک کشتی رو غرق کنه. برندگان «باور دارند» که خواهند برد. قهرمانان «می دونند» که خواهند برد. شما می تونید از کلماتی که اون ها موقع صحبت به کار می برند، این رو متوجه بشید.

همه شما به دنیا اومدید تا برنده باشید.

شما برای موفقیت برنامه ریزی و مهندسی و برای کمال ، طراحی شدید و بذرهای بزرگی به شما اعطاء شده

همه شمارو در اوج خواهم دید، همراه با عشق فراوان، دوست شما، کوین ترودو

رســام دری
اخبار مرتبط
مقاله جدید «کوین ترودو» که توسط «رسام دری» ( عضو سطح ۷ کلاب شبکه جهانی اطلاعات ) به طور اختصاصی برای «آسیانیوز» ارسال شده است.
یکشنبه / ۲۱ شهریور ۱۴۰۰ / ۲۱:۰۳
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
محسن رحمانی
۱۴۰۰/۰۷/۲۲
5
0
1

عالی مثل همیشه. چقدر زیباس که مقالات استاد و توی روزنامه هم می‌بینیم. امیدوارم همه استفاده کنیم تا جهانی زیباتر و قشنگ تر برای همدیگه درست کنیم. ممنونم رسام دری عزیز.


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید