صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
دوشنبه / ۱ آذر ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۱
کد خبر: 6778
گزارشگر: 213
۱۹۵۹
۰
۰
۲
اتفاقات هولناک در اکران «تجدید نظر» و هیجان کاذب دهه هشتادی ها!

«علت» درگیری در پردیس سینمایی کوروش+ویدیوی تصاویر

«علت» درگیری در پردیس سینمایی کوروش+ویدیوی تصاویر
شب گذشته در پردیس سینمایی کوروش، در مراسم اکران یک فیلم سینمایی طرفداران «آرش و مسیح» خوانندگان مطرح پاپ حضور داشتند و ظاهرا اغلب آنها دهه هفتاد و هشتادی بودند که این مراسم با درگیری هایی همراه شد.

به گزارش آسیانیوز، شب گذشته در پی ازدحام جمعیت در پردیس سینمایی کوروش، کنترل جمعیت از دست برگزارکنندگان مراسم خارج شد و برخی راهی بیمارستان شد. اما دلیل این ازدحام جمعیت برای چه بود؟

ازدحام جمعیت برای حضور خوانندگان
شب گذشته در پردیس سینمایی کوروش، در مراسم اکران یک فیلم سینمایی طرفداران آرش و مسیح» خوانندگان مطرح پاپ حضور داشتند.

ویدیویی را در این باره بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در توئیترش منتشر کرده است که در ادامه می بینید:

 

 


در حادثه پردیس سینمایی کوروش با حضور طرفداران «آرش و مسیح» (خوانندگان تیتراژ فیلم) کنترل جمعیت از دست برگزار کنندگان مراسم خارج شد و مردم زیر دست و پا ماندند!در این حادثه چند نفر عازم بیمارستان شده و بینی یک خانم شکست.

حادثه در پردیس سینمایی کوروش در اکران فیلم سینمایی «حکم تجدید نظر» به کارگردانی محمدامین کریم‌پور و نویسندگی و تهیه کنندکی رضا کریمی اتفاق افتاد.

 ماجرای حضور دهه هشتادی‌ها در پردیس کوروش
این اولین باری نیست که پردیس سینمایی کوروش با حواشی این چنینی مواجه می‌شود. پیش از این در سال ۹۵ نیز تعدادی از دهه هشتادی‌ها در پردیس سینمایی کوروش تجمع داشتند که مورد توج بسیاری از کاربران شبکه‌های اجتماعی قرار گرفت.

ماجرا از این قرار بود که برخی از دانش‌آموزان دهه ۷۰ و ۸۰ برای شروع تعطیلات تابستانه خود ۱۸ خرداد ۹۵ قراری در پاساژ کوروش غرب تهران گذاشتند.

آنها از طریق شبکه‌های مجازی و اجتماعی جلوی پردیس کوروش با هم قرار گذاشته بودند. گفته می‌شود بهانه این جمع شدن پایان امتحانات بود و کسی فکرش را نمی‌کرده که جمعیت خاصی حاضر شود.

در تصاویر و فیلم‌هایی که از آن تجمع منتشر شد از درگیری و زد و خورد و فرار جمعیت دیده می‌شد. اگرچه مشخص نشد دلیل این درگیری‌ها چه بود. حالا با حادثه سینمایی پردیس کوروش که شب گذشته اتفاق افتاده بار دیگر آنچا بر سر زبان‌ها افتاده است.

به نقل از تجارت نیوز، پردیس سینمایی کوروش جز این حواشی دیگری نیز داشته است، در سال ۹۷ بخش‌هایی از صحنه‌های فیلم سینمایی «به وقت شام» با حضور بازیگران نقش‌های داعشی این فیلم، در پردیس کوروش برگزار شد. آن تبلیغ هم با واکنش کاربران شبکه‌های اجتماعی مواجه شد.

این ویدیو را بهمن بابازاده خبرنگار حوزه موسیقی در توئیترش منتشر کرده است.


https://www.asianews.ir/u/4cy
اخبار مرتبط
پروانه سلحشوری، نماینده سابق مجلس گفت: نمی توان با تفنگ در اتاق خواب مردم حضور داشت، واقعا قوانین جدید؛ مانند خارج شدن وسایل ضد بارداری از دسترس مردم، دست کمی از با تفنگ رفتن در اتاق خواب ندارد!
مقام پزشکی، بهداشتی گفت با توجه به اختلاط جمعیتی قابل ملاحظه در ماه محرم ناشی از سفرهای داخلی و راهپیمایی اربعین این نگرانی هست که هنوز موج پنجم تمام نشده، موج ششم آغاز شود.
دبیرکل جمعیت هلال احمر با اعلام واردات واکسن تک دُز برای سنین ۳ تا ۱۷ سالز گفت: امروز ۶ میلیون دُز واکسن کرونا (تک دُز) از مجموع ۱۲ میلیون دُز توصیه شده برای سنین ۳ الی ۱۷ سال وارد کشور و تحویل وزارت بهداشت شد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید