صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۹ دی ۱۴۰۰ / ۱۶:۴۸
کد خبر: 7612
گزارشگر: 213
۲۹۱۴
۰
۰
۴
مرد قاتل بدن مقتول را مثله کرد

تمایل معلم «آدمخوار» به بریدن آلت جنسی قربانی هایش!

تمایل معلم «آدمخوار» به بریدن آلت جنسی قربانی هایش!
مردی که نامش را استفان ر. اعلام کرده‌اند، با قربانی اش در خانه وی قرار گذاشته بودند که قاتل با دارویی مرد را بی‌هوش و همه اعضای بدنش را مثله کرده و خورده است.

به گزارش آسیانیوز، معلم ریاضی و علوم در روز ۵ سپتامبر ۲۰۲۰، مکانیک ۴۳ ساله‌‌ای را به قتل رساند و گفته می شود انگیزه استفان از قتل «تحقق بخشیدن به خیالات آدم‌خوارانه‌اش» بوده است.

-----------------

بیشتر بخوانید

تاثیر اندازه اندام تناسلی مردان در رضایت جنسی
--------------------------------------------------

طبق اعلام یک قاضی، یک معلم مدرسه راهنمایی به جرم کشتن و مثله کردن مردی که اینترنتی با او آشنا شده بود به حبس ابد محکوم شد. انگیزه این مرد «تحقق بخشیدن به خیالات آدم‌خوارانه‌اش» بود.

مردی که نامش را استفان ر. اعلام کرده‌اند، بر اساس گزارش‌ها در روز ۵ سپتامبر ۲۰۲۰، مکانیک ۴۳ ساله‌‌ای را کشت و سپس بدن قربانی را مثله کرد و آن‌ها را در نقاط مختلف محله پنکوی برلین پراکند.

 

-----------------

بیشتر بخوانید

زنان متاهل و بازارچه های فانتزی جنسی در فضای مجازی
-------------------------------------------------
ایندیپندنت نوشت، مادر این مکانیک گزارش داده بود که او گم شده است و پلیس هفته‌ها به دنبالش می‌گشت، تا این‌که فردی در ماه نوامبر گذشته حین سگ‌ گردانی، استخوان ران این مرد را در جنگلی در پایتخت آلمان پیدا کرد. بر اساس گزارش‌ها دو هفته بعد استخوان‌های دیگری در بوستان پیدا شد.

این معلم ۴۲ ساله که ریاضی و علوم درس می‌دهد، این هفته در دادگاهی در برلین به قتل و پراکندن اعضای بدن مقتول محکوم شد و حکم حبس ابد گرفت.

به گزارش رسانه‌های این کشور، قاضی ماتیاس شرتز در دادگاه گفت: «این عمل شما غیرانسانی بود.»


به گزارش برلینر زایتونگ، دادستان این پرونده در دادگاه گفت، این معلم از چند ماه پیش از ارتکاب قتل در اتاق‌های گفتگوی مجازی درباره آدم‌خواری با افرادی صحبت کرده بود.
 
پنجاه سال زندان بابت قتل‌های فرقه‌ای آیین «جن‌گیری»

به گزارش اشپیگل، بازرسان گفته‌اند او و قربانی‌اش در یک پایگاه اینترنتی دوست‌یابی باهم آشنا شده بودند و قرار گذاشته بودند که برای برقراری رابطه جنسی در خانه آقای معلم یکدیگر را ببینند. گفته می‌شود استفان ر. با دارویی مرد را بی‌هوش کرده و گلویش را بریده است. سپس آلت جنسی‌اش را بریده تا بخورد.

طبق این گزارش، بعدازآن که قطعاتی از بدن قربانی پیدا شد، پلیس با تحقیقاتی که انجام داد (ازجمله بررسی اطلاعات تلفن همراه او) به محل زندگی این معلم رسید و در آنجا آثار خون، اجزای بدن و ابزارهای مشکوکی پیدا کرد.

طبق گزارش دادرسی، هیچ شواهدی وجود ندارد که قربانی این معلم به کشته شدن راضی بوده باشد.

-----------------

بیشتر بخوانید

سکس؛ انگیزه اغفال زنان در سایت همسریابی!
------------------------------------------

متهم که اتهامات را رد کرده، طبق یافته‌های دادگاه دارای مسئولیت «بسیار سنگینی» در این ماجرا بوده است و بنابراین سزاوار آن نیست که بعد از ۱۵ سال از آزادی به قید التزام متداول در آلمان برخوردار شود.

این نخستین بار نیست که در آلمان پرونده اتهام آدم‌خواری یا خیالات آدم‌خوارانه مطرح می‌شود.

طبق گزارش‌ها استفان ر. در یک پایگاه اینترنتی دوست‌یابی خودش را بانام «سرقصاب ۷۹» معرفی کرده بود که یادآور نام مستعار آدم‌خوار بدنام آلمانی، آرمین مای‌وز است که بابت کشتن و خوردن مهندسی ۴۳ ساله اهل برلین در سال ۲۰۰۱ در حال گذراندن حبس ابد است. آن‌ها هم در فضای مجازی باهم آشنا شده بودند.

علاوه بر مای‌وز که در سال‌۲۰۰۶ در دادگاه محکوم شد، یکی از ماموران پلیس آلمان هم بابت کشتن مردی که باهم در یک گروه دورهمی اینترنتی مختص آدم‌خواری آشنا شده بودند، در سال ۲۰۱۵ به جرم اتهام قتل در دادگاه محکوم شد. دادستان‌ها گفته بودند خورده شدن یکی از خیال‌پردازی‌های فرد قربانی بوده است، اما شواهدی وجود نداشت که نشان بدهد متهم با رضایت قربانی چنین کاری را انجام داده است./

https://www.asianews.ir/u/4zd
اخبار مرتبط
مادر زنده یاد بابک خرمدین آخرین دفاعیاتش را ارایه داده است و در این راستا وکیل پرونده اکبر خرمدین درباره روند دادگاهی و قضایی و چگونگی مجازات او توضیحاتی را بیان کرده است.
در حالی که سرپرست دادسرای امور جنایی تهران، اعلام کرد که ایران موسوی، مادر زنده یاد بابک خرمدین، فیلمساز جوان، در قتل فرزندان تحت فشار همسرش نبوده و از تمام ماجراها باخبر بوده‌ است، او گفته است که از ترس در قتل فزندانش مشارکت می کرده است!همچنانکه روانشناسان نیز مسوولیت اعمال موسوی را در ارتکاب قتل ها(با وجود تشخیص کند ذهنی در وی) بر عهده وی اعلام کرده اند.
یزد - معاون قضایی رئیس کل دادگستری و رئیس اداره توسعه حل اختلاف استان یزد از صلح و سازش در یک فقره پرونده قتل عمد خبر داد
سالگرد تولد آزاده نامداری، مجری تلویزیون که فروردین امسال درگذشت، بر سر مزارش برگزار شد و درباره این مرگ مشکوک مقام قضایی در یک ویدیو توضیحاتی داده است.
از میان زنانی که در سه ماه اخیر در افغانستان اعتراضاتی داشته اند، شمار زیادی از آنان تعقیب شده‌اند و تماس‌ها و پیام‌های تهدید آمیز دریافت کرده‌اند و گروهی هم شکنجه و زندان را می گذرانند و حتی عده‌ای از آنان به قتل رسیده‌اند.
فرماندهی انتظامی آران و بیدگل از دستگیری عاملان قتل خانوادگی در یک روستای این شهرستان خبر داد.
آرمان عبدالعالی که روز 28 مهر از طناب دار رهایی یافت و اشک شوق در چشم ها برانگیخته شد، حال برای چهارمین بار در یک ماه اخیر به سوییت انفرادی برای اجرای حکم اعدام منتقل شد و گفته شده قرار است این حکم در هفته جاری اجرا شود؛ این در حالی است که نهادهای حقوق بشری و بین المللی بارها خواستار توقف این حکم شده اند.
مشتری آرایشگاه مردانه هدف تیراندازی افراد مسلح قرار گرفت.
در حالی که وکلای آرمان عبدالعالی به دلایل مختلف از جمله کودک مجرم بودن و احتمال زنده بودن غزاله شاکر، خواستار توقف حکم اعدام وی شده اند، به پدر آرمان عبدالعالی روز اعدام فرزندش ابلاغ شده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید