صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۱ اسفند ۱۴۰۰ / ۱۶:۲۳
کد خبر: 8497
گزارشگر: 213
۲۶۱۹
۰
۰
۴
محمد جواد فولاد پور؛ مدیرعامل بنیاد مطرح کرد

اقدام موثر دیگر «بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها» در اسفند ماه/کمک رسانی گسترده برای حمایت از استان های کم برخوردار

اقدام موثر دیگر «بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها» در اسفند ماه/کمک رسانی گسترده برای حمایت از استان های کم برخوردار
محمد جواد فولاد پور، مدیر عامل بنیاد بین المللی خیریه آبشارعاطفه ها در رزمایش نبوی که به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) در میدان آزادی تهران برگزار شد گفت: 13 دستگاه تریلر حامل بسته های معیشتی بارگیری و به افراد نیازمند استان های کشور ارسال شد؛ این در حالی است که این مجموعه با نگاهی کارشناسی و پژوهش محور به مسائل اجتماعی و فرهنگی در ایران، ظرفیت های کمک رسانی به اقشار محروم را فراهم آورده است.

به گزارش آسیانیوز، بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها که از سال 1380 فعالیت خود را آغاز کرده است، از همان شروع کار خود، با نگاهی کارشناسی و پژوهش محور به مسائل اجتماعی و فرهنگی تلاش کرده تا شرایط خدمتگزاری و کمک به محرومان جامعه را فراهم آورد.

این بنیاد دارای 830 نمایندگی در کل کشور و 150 نمایندگی در استان تهران می باشد و همچنین 450 هزار مهرجو در کل کشور را تحت حمایت دارد راو بیش از 11 هزار خانواده در استان تهران تحت حمایت قرارگاه محرومیت زدایی می باشند.

اقدام موثر دیگر «بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها» در اسفند ماه asianews

قرار گاه محرومیت زدایی این بنیاد با هدف اصلی فقرزدایی و کمک به توسعه همه جانبه کشور، برنامه های متعددی را در چشم انداز فعالیت های خود قرار داده است که از این میان می توان به ترویج ازدواج آسان با سبک زندگی ساده و تامین جهیزیه، اکرام ایتام ، توزیع سبد کالا، درمان رایگان بیماران صعب العلاج، حمایت تحصیلی از دانش آموزان و دانشجویان و حمایت از جامعه حاشیه نشینی در سراسر کشور اشاره کرد. که در قالب رزمایش های متنوع به جامعه هدف اهداء می شود.

محمد جواد فولاد پور، مدیر عامل بنیاد بین المللی خیریه آبشارعاطفه ها در رزمایش نبوی که به مناسبت مبعث رسول اکرم (ص) در میدان آزادی تهران برگزار شد اذعان داشتند 13 دستگاه تریلر حامل بسته های معیشتی بارگیری و به افراد نیازمند استان های کشور ارسال شد.

اقدام موثر دیگر «بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها» در ماه جاری asianews

وی افزود: خیرین استان تهران و سراسر کشور بنیاد آبشار عاطفه ها در تامین معیشت و همچنین تامین جهیزیه و مسکن پیرو منویات مقام معظم رهبری ( دام ظله ) اقدامات ویژه ای انجام داده و همچنین در دوران کرونایی نیز در بخش درمان و تامین دارو و اقلام ضروری در قالب رزمایشات مختلف اقداماتی انجام شده است.

مدیرعامل بنیاد بین المللی آبشار عاطفه ها تاکید کرد: بیش از ۱۰ هزار خیر با این بنیاد همکاری دارد که بیش از ۳۰۰ هزار نفر تحت حمایت این بنیاد هستند. از این رو مدیر قرارگاه محرومیت زدایی سرکارخانم فاطمه چوپانی طی مصاحبه ای بیان فرمودند : اکنون که در آستانه سال جدید و عید مبعث رسول مهربانی ها حضرت خاتم الانبیاء (ص) هستیم، قرارگاه محرومیت زدایی بنیاد بین المللی خیریه آبشار عاطفه ها در ادامه رسالت خود، رزمایش نبوی را در دستور کار قرار داده است.

وی فرمودند قرارگاه محرومیت زدایی این بنیاد، در قالب رزمایش نبوی و با هدف حمایت از استان های کم برخوردار، 13 دستگاه تر یلی شامل بسته معیشتی ( برنج ، روغن ، رب، ماکارونی، سویا ، حبوبات و ...) به ارزش هردستگاه تریلی چهار میلیارد ریال معادل چهارصد میلیون تومان که مبلغ کل 13 دستگاه تریلی 52 میلیارد ریال معادل 5 میلیارد و دویست میلیون تومان می باشد ، را در استان های کم برخوردار توزیع می کند.

این 13 دستگاه تریلی از قرارگاه محرومیت زدایی استان تهران به14 استان (آذربایجان غربی ، اردبیل ، ایلام ، بوشهر، بویراحمد، چهارمحال و بختیاری، خراسان جنوبی، خوزستان، سیستان و بلوچستان، کرمان، کرمانشاه، کهگیلویه و بویراحمد ، لرستان ، هرمزگان ) ارسال می شود.

در این رزمایش مسئولین شهرداری منطقه 9 ، مهندس سمنانی معاون امور اجتماعی منطقه ۹ و مهندس محمدی مدیر آسیب های اجتماعی منطقه نیز حضور داشتند.
وی ضمن تشکر از خیرین و نیکوکاران استان تهران و آروزی سلامتی و طلب دعای خیر جهت نیکوکاران گرامی اذعان داشت که اطلاعات بانکی جهت یاری خیرین به شرح زیر است :

شماره حساب : 001-7205-7597-1878
شماره کارت : 5892107044215500
نام بانک : بانک سپه ( انصار سابق)
شماره شبا : IR270150000187875977205001
سایت : www.absharatefeha.org
اینستاگرام
abshaar_atefeha
تلگرام
t.me/bitolreza
کد مهربانی
#800*3*741*


آسیانیوز
https://www.asianews.ir/u/5na
اخبار مرتبط
در حالی که در یک‌ سال گذشته، حقوق و دریافتی حداقل‌بگیران متناسب با نرخ تورم تعیین نشد و قیمت کالاهای اساسی تصاعدی افزایش یافت، بر اساس گزارش مرکز آمار، در بهمن، بالاترین تورم ماهانه مربوط به پایین ترین دهک و کم ترین تورم ماهانه مربوط به بالاترین دهک هزینه ای بوده است.
فیلم «ملاقات خصوصی» به کارگردانی امید شمس به عنوان اولین ها با فضای عاشقانه شروع می شود که در آن فقر، فساد و بدرفتاری ها در جامعه ایرانی به روایت در آمده.
برخی افراد دو بار در ماه برای فروش پلاسما به مراکز درمانی مراجعه می‌کنند.
محمد یونس را به عنوان کارآفرین اجتماعی، بانکدار، اقتصاددان و رهبر فعالان مدنی می شناسند؛ او در سال 2006 به دلیل تأسیس و مدیریت بانک گرامین موفق به دریافت جایزه صلح نوبل شد، کار او اعطای وام به فقرا برای راه اندازی کسب وکارهای جدید بوده است.
کارشناسان می گویند آمار خودکشی در ایران اغلب در میان مشاغل خانگی، آزاد و بیکار است و روندی هشدار دهنده و افزایشی دارد.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید