صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۱ خرداد ۱۴۰۱ / ۲۰:۱۱
کد خبر: 10106
گزارشگر: 213
۴۵۴۰
۰
۰
۲
ساعتی پیش

قربانیان متروپل آبادان از 39 نفر عبور کرد/جسد «مریم» از زیر آوار بیرون کشیده شد

قربانیان متروپل آبادان از 39 نفر عبور کرد/جسد «مریم» از زیر آوار بیرون کشیده شد
دقایقی پیش آتشنشانان جسد یک زن را از زیر آوار متروپل آبادان خارج کردند و احتمال دارد این جسد، پیکر مریم همسر رامین مالک کافه مری است.

به گزارش آسیانیوز، دقایقی پیش آتشنشانان جسد یک زن را از زیر آوار متروپل آبادان خارج کردند. احتمالا این جسد، پیکر مریم همسر رامین مالک کافه مری است

 دوم خرداد ساختمان متروپل آبادان فروریخت. ده ها زن و مرد زیر این آوار جان باختند. یکی از جانباختگان این ریزش ساختمان، زوج جوانی به نام مریم و رامین بودند که مالک کافه مری طبقه همکف متروپل آبادان بودند.

------------

بیشتر بخوانید

فرو ریختن ساختمان متروپل؛ یعنی ادامه ناکارآمدی!/خوزستان بر طلای سیاه نشسته است

----------------------------------------

 پیکر رامین و خواهرش شیرین همان روزهای اول بعد از ریزش ساختمان از زیر آوار خارج شد ولی پیکر مریم زیر آوار مانده بود.

جستجو برای یافتن اجساد قربانیان این حادثه از دوم خرداد تا امروز که یازدهم خرداد ادامه دارد. عصر روز یازدهم خرداد آتشنشانان پیکر یک زن را از زیر آوار متروپل خارج کردند. احتمال اینکه پیکر متعلق به مریم مالک کافه مری باشد وجود دارد.

رکنا نوشت پیکر برای شناسایی به پزشکی قانونی منتقل شده است.

طبق آخرین آمار 38 قربانی این حادثه از زیر آوار تا ساعتی پیش خارج شده بودند که با یافتن این جسد، آمار اجساد به 39 نفر رسید. آواربرداری ادامه دارد./


https://www.asianews.ir/u/6uv
اخبار مرتبط
یزد - عضو کمیسیون عمران شورای اسلامی شهر گفت؛ این حادثه زنگ خطری است برای همه مهندسان و برج سازان و مدیران شهری تا در بحث مقررات ملی ساختمان ، قانون و ضابطه را مبنای کار و محاسبات و عملیات ساخت و ساز خود قرار دهند
استان خوزستان که به مدت یک قرن بر روی طلای سیاه نشسته است، حال و روزش نباید این چنین باشد.
براساس گزارش ها در ادامه آوار برداری چند ساعت پیش و دستیابی به طبقات منفی متروپل؛ امدادگران با اجسادی در روی آب های رها شده در زیرزمین این ساختمان که دچار خفگی شده بودند مواجه شدند.
وزیر کشور امروز با اذعان به تخلفات صورت‌گرفته در ساخت برج متروپل آبادان گفت به گزارش‌های مبنی بر تخلف توجهی نشده است؛ همچنین برخی گزارش ها حاکی از زد و بند حسین عبدالباقی با مقامات در ساخت و ساز بنای غیر مجاز ساختمان متروپل هستند.
حرف های اخیر علی دایی، ستاره فوتبال، در خصوص جامعه امروز ایران، آن‌ قدر ضرب داشت که نمی توان به‌سادگی از کنارش عبور کرد؛ در حالی که گفت و گوی عادل فردوسی پور نیز با وی نکات قابل تاملی در دل خود دارد.
اگر با مروری کوتاه به ابعاد حقوقی واقعه متروپل نظر داشته باشیم، در بند (ب) ماده ۲۹۰ به روشنی آمده است که چنانچه فردی قصد ایراد جنایت بر فرد یا افراد معینی را ندارد؛ لکن عملی که از فرد مسوول سر می زند به گونه ای است که نوعا و طبعا منجر به وقوع جنایت و حادثه می شود، مشمول قتل دانسته شده است.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید