صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان گذار و مدیر مسئول
ایرج جمشیدی
سردبیر بخش آنلاین(آسیانیوز)
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان گذار و مدیر مسئول: ایرج جمشیدی،    سردبیر بخش آنلاین (آسیا نیوز): نوید جمشیدی
یکشنبه / ۱۵ اَمرداد ۱۴۰۲ / ۱۲:۰۴
کد خبر: 15903
گزارشگر: 213
۱۹۵
۰
۰
۲
به دنبال بحران هولناک محیط زیستی در اغلب شهرها

علت تعطیلی سراسری در مشهد

علت تعطیلی سراسری در مشهد
بنا بر اعلام کارگروه شرایط اضطراری کلیه مراکز در مشهد تعطیل شد.

 به گزارش آسیانیوز، بنا بر اعلام کارگروه شرایط اضطراری گرد و غبار استان کلیه مراکز آموزشی، مهدهای کودک، باشگاه ها و مجموعه های ورزشی در مشهد تعطیل خواهند بود.

️در یک اطلاعیه از عموم مردم در مشهد خصوصاً افراد مسن و کودکان، مبتلایان به بیماری های زمینه ای، تنفسی، قلبی و عروقی و نیز مادران باردار درخواست شده است در ترددهای روزانه از ماسک و عینک مناسب استفاده کنند.

 

به گزارش عصر ایران، بر اساس اعلام روابط عمومی استانداری خراسان رضوی در جلسه بامداد امروز کارگروه شرایط اضطراری گرد و غبار خراسان رضوی پس از بررسی‌های کارشناسی با تاکید بر آمادگی کامل دستگاه‌های خدمات‌رسان، امدادی و درمانی از مردم خواسته شد تا از ترددهای غیرضروری در روز یکشنبه ۱۵ مرداد پرهیز کنند.
 
️در این اطلاعیه از عموم مردم خصوصاً افراد مسن و کودکان، مبتلایان به بیماری های زمینه ای، تنفسی، قلبی و عروقی و نیز مادران باردار درخواست شده است در ترددهای روزانه از ماسک و عینک مناسب استفاده کنند.

️توصیه‌های بهداشتی این است که در زمان بروز پدیده گرد و غبار از فعالیت‌های شدید بدنی مانند ورزش های سبک و سنگین و قدم زدن در فضای باز خودداری شود./

https://www.asianews.ir/u/b8o
اخبار مرتبط
اگر می‌خواهید قیمت زرشک در مشهد را بدانید و با نحوه خرید آن از فروشگاه معتبر باغ ایران آشنا شوید، این مطلب را بخوانید.
نخستین عضو بر ساخته هوش مصنوعی در نشست کمیسیون کسب و کارهای دانش بنیان و اقتصاد دیجیتال اتاق بازرگانی حضور یافت.
شاخص کنونی کیفیت هوای مشهد و حجم بالای ریزگردها با عدد ۲۳۶ از نشان دارد که در چنین شرایطی مردم تا حد امکان تردد خود را در شهر به صفر برسانند.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید