صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۳۱ شهریور ۱۴۰۰ / ۱۲:۰۶
کد خبر: 5923
گزارشگر: 213
۹۱۳
۰
۰
۲
مرگ مغزی زن جوان بعد از لیزرتراپی

مرگ زن جوان در «اتاق لیزر»

مرگ زن جوان در «اتاق لیزر»
به دنبال مرگ زن جوان بعد از عمل لیزرتراپی، بازپرس جنایی از کمیسیون پزشکی خواست تا علت این حادثه را مشخص و اعلام کند.
به گزارش آسیانیوز، به دنبال مرگ زن جوان بعد از عمل لیزرتراپی، بازپرس جنایی از کمیسیون پزشکی خواست تا علت این حادثه را مشخص و اعلام کند.

زن 36 ساله برای عمل لیزرتراپی سوختگی پا به کلینیکی در تهران مراجعه کرد و نهایتاً در حین عمل فوت کرد. این زن در 15 مرداد ماه فوت کرد. بازپرس جنایی خبر فوت این زن جوان را اعلام کرد.

15 مرداد امسال مرگ زن جوانی در یکی از بیمارستان‌های پایتخت به بازپرس مصطفی واحدی اعلام شد. به دنبال اعلام این خبر بازپرس جنایی دستور تحقیقات در این خصوص را صادر کرد. بررسی‌ها نشان می‌داد زن 36 ساله برای عمل لیزرتراپی سوختگی پا به کلینیکی در شمال تهران رفته اما حین عمل باتوجه به وخیم شدن حالش به یکی از بیمارستان‌ها منتقل شده و در نهایت روز 15 مرداد تسلیم مرگ شده است.

همزمان با رسیدگی به این پرونده وکیل زن جوان به نام نگین به دادسرای امور جنایی پایتخت رفت و از کادر درمان شکایت کرد. او گفت: ساعت 2 بعد ازظهر 26 تیر امسال، نگین وقت لیزرتراپی داشت و به همراه همسرش به کلینیکی در شمال تهران رفت. ساعت 3:25 دقیقه به نگین آمپول بی حسی تزریق شد و به گفته پزشک متخصص این عمل تنها نیم ساعت طول می‌کشید.

وکیل جوان ادامه داد: همسر نگین پشت در اتاق عمل به انتظار ایستاد اما بعد از یک ساعت اعلام کردند که دستگاه لیزر شارژ ندارد. اما همچنان نگین در اتاق عمل بوده تا اینکه ساعت 5:30 همان روز پزشک هراسان از اتاق بیرون می‌آید و از همسر نگین می‌خواهد به اتاق عمل برود و او را ببیند. زمانی که موکل بنده وارد اتاق عمل می‌شود متوجه شد شکم همسرش بسیار متورم شده است.

وکیل جوان ادامه داد: از آنجایی که نگین بی‌هوش بود، او بوسیله آمبولانس به بیمارستانی دیگر منتقل شد. این در حالی بوده که آمبولانس نیز مجهز به دستگاه اکسیژن نبوده و تمام این موارد باعث می‌شود که وقت طلایی برای احیای زن جوان از دست برود. بعد از آن نگین به کما رفت و پس از 20 روز دچار مرگ مغزی شده و 15 مرداد فوت کرد. موکل من از پزشک کلینیک، پزشک بی هوشی، مسئول فنی و مسئول کلینیک شکایت دارد.

بدنبال شکایت وکیل خانواده، جسد به پزشکی قانونی منتقل شد. با انجام معاینات متخصص پزشکی قانونی علت مرگ را آسیب مغزی ناشی از اقدامات عمل لیزر تراپی اعلام کردند. با مشخص شدن علت مرگ، بازپرس شعبه یازدهم دادسرای امور جنایی پایتخت پرونده را برای بررسی میزان تقصیر کادر درمانی که از آنها شکایت شده به نظام پزشکی ارسال کرد./
رکنا
https://www.asianews.ir/u/3qa
اخبار مرتبط
در این مطلب میخواهیم در مورد خرید انواع انگشتر برای شما مطالبی را ارائه دهیم که قطعا می‌تواند مفید باشد. محتوایی که برای شما آماده کرده ایم، صرفا جهت راهنمایی بیشتر برای شما است. پس توصیه می‌کنیم که تا انتهای این مطلب همراه ما باشید و از مطالبی که درباره انواع انگشتر در اختیار شما قرار می‌دهیم، نهایت استفاده را ببرید.
براساس برخی اخبار بلاگر معروف اینستاگرام که چند وقتی با کلام انگیزشی بر سر زبان ها افتاده، طبق برخی اسناد یک کلاهبردار از آب درآمده و زنی را فریب داده است.
ابراهیم رئیسی، رئیس جمهوری اسلامی ایران طی حکمی انسیه خزعلی را به سمت معاون رئیس‌جمهور در امور زنان و خانواده منصوب کرد.
براساس گزارش پلیس ولایت بلخ، طالبان علاوه بر شکنجه و قتل شاعر و مورخ افغانستانی در خانه اش زن جوانی را به دلیل پوشیدن لباس کوتاه و زن دیگری را به دلیل فعالیت در کمپین واکسن فلج اطفال تیرباران کردند.
زن جوانی به دلیل خیانت های مکرر شوهرش و ارتباط او با زنان در شبکه های اجتماعی به کلانتری مراجعه و تقاضای طلاق کرد.
در سال‌های اخیر می‌بینیم که دختران هم گرایش زیادی به استعمال دخانیات و مصرف مواد مخدر پیدا کرده‌اند و قبح این موضوع در جامعه از بین رفته است. گاهی حتی در اماکن عمومی دخترانی را می‌بینیم که سیگار به دست دارند یا از مصرف یک نوع مخدر سخن می‌گویند. چرا چنین اتفاقی افتاده است؟
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید