صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
شنبه / ۲۴ مهر ۱۴۰۰ / ۱۰:۲۳
کد خبر: 6241
گزارشگر: 213
۶۰۴۸
۰
۱
۳
همسان سازی حقوق بازنشستگان به دستور کار مجلس رفت

اجرای دائمی شدن همسان‌سازی از آبان ماه ۱۴۰۰

اجرای دائمی شدن همسان‌سازی از آبان ماه ۱۴۰۰
براساس گزارش ها امضای نمایندگان مجلس برای در دستور قرار گرفتن لایحه‌ی دائمی شدن همسان‌سازی منجر شد که این لایحه از آبان ماه در دستور کار قرار بگیرد.

به گزارش آسیانیوز، بازنشستگان کردستانی از وعده‌ی نماینده مجلس برای بررسی لایحه دائمی شدن همسان‌سازی خبر داد.

-------------------------------

بیشتر بخوانید:

جمع امضا برای «دو فوریتی» و اجرای همسان سازی

----------------------------------------------------------------

 ایلنا نوشت ظاهراً امضای صد نماینده برای در دستور قرار گرفتن لایحه‌ی دائمی شدن همسان‌سازی نتیجه داده و این لایحه قرار است آبان در دستور کار قرار بگیرد.

این را بازنشستگانی می‌گویند که با نماینده سنندج در مجلس (بانی امضا جمع کردن با لایحه) دیدار داشته‌اند؛ محسن فتحی در دیدار با اعضای کانون بازنشستگی کشوری کردستان اظهار داشت: خوشحالم که این اتفاق یعنی درخواست بنده و همراهی همکاران در مجلس شورای اسلامی از قالیباف ریاست مجلس شورای اسلامی برای در دستور کار قرار دادن لایحه دایمی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان مصادف با ماه مبارک ربیع الاول شده است.

---------------------------------

بیشتر بخوانید:

تشریح آخرین وضعیت «متناسب‌سازی حقوق بازنشستگان»

بازنشستگان گفتند:«حق ما رو پس بدین!»

---------------------------------------------------------------------------------

وی با بیان اینکه، بنده سر سفره بازنشسته بزرگ شده‌ام و پدرم از جامعه بازنشستگان عزیز است، یادآور شد: دغدغه‌ و مسایل پیش روی شما عزیزان را به خوبی می‌دانم و وظیفه خود می‌دانم پیگیر مطالبات به حق شما باشم.

وی اضافه کرد: با تورم موجود در جامعه و با توجه به اینکه بازنشستگان دارای فرزند، نوه، داماد و عروس هستند و اگر حقوق دریافتی با هزینه‌های زندگی شان همخوانی نداشته باشد نه تنها خودشان بلکه افراد تحت تکفل آنان نیز دچار مشکل خواهند شد، لذا به نظر بنده بهبود وضعیت معیشتی بازنشستگان، سرو سامان گرفتن وضعیت فرزندان آنان نیز است.

نماینده مردم شهرستان‌های سنندج، کامیاران و دیواندره در مجلس شورای اسلامی یادآور شد: با همراهی همکارانم در مجلس و دستور مساعد ریاست مجلس شورای اسلامی لایحه دایمی کردن همسان سازی حقوق بازنشستگان در آبان ماه در دستور کار مجلس قرار خواهد گرفت./

https://www.asianews.ir/u/3yi
اخبار مرتبط
زمان بندی پرداخت مستمری بازنشستگان و مستمری بگیران سازمان تأمین اجتماعی در مهر ۱۴۰۰ اعلام شد.
در نشست کمیته بیمه و درمان استان قزوین بخشنامه عیدی پایان سال ۱۴۰۱ در بودجه پیشنهادی معادل ۱۶,۵۰۰,۰۰ ریال به طور على الحساب پیش‌بینی می‌شود و مبلغ قطعی پاداش، پایان سال به تصویب هیئت وزیران خواهد رسید.
همچنانکه چندی پیش طرح «لایحه همسان‌سازی حقوق بازنشستگان» از دو فوریت خارج شد،به تازگی ۱۰۰ نماینده مجلس برای تبدیل مجدد آن به لایحه دو فوریتی، امضا جمع کردند.
در هفته جاری دو واریزی یارانه نقدی مهر و حقوق بازنشستگان انجام خواهد شد.
یارانه نقدی مهر ماه روز بیستم مهر واریز می‌شود؛ این در حالی است که تغییرات در مبالغ یارانه ها از پایان پاییز سال جاری رخ می دهد؛ واریز حقوق بازنشستگان تامین اجتماعی نیز همزمان با واریز یارانه نقدی از روز بیستم آغاز می‌شود.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید