صاحب امتیاز
دکتر ساقی باقری نیا
بنیان‌گذار و مدیر مسئول
جاویدنام ایرج جمشیدی
سردبیر وبسایت
نوید جمشیدی
صاحب امتیاز: دکتر ساقی باقری نیا،    بنیان‌گذار و مدیر مسئول: جاویدنام ایرج جمشیدی،   سردبیر وبسایت: نوید جمشیدی
چهارشنبه / ۱۷ آذر ۱۴۰۰ / ۱۰:۲۳
کد خبر: 7058
گزارشگر: 213
۳۶۴۹
۱
۰
۵
مراحل ثبت نام یارانه جدید خودرو

پرداخت یارانه جدید و خرید خودرو با ۷۰ میلیون تومان!

پرداخت یارانه جدید و خرید خودرو با ۷۰ میلیون تومان!
در حالی که یارانه جدید خودرو به زودی توزیع می‌شود، مرحله جدید پیش‌فروش محصولات شرکت ایران خودرو از روز پنجشنبه ۱۸ آذر آغاز خواهد شد.

به گزارش آسیانیوز، مرحله جدید پیش‌فروش محصولات شرکت ایران خودرو از روز پنجشنبه ۱۸ آذر آغاز می‌شود. اما یارانه جدید خودرو چگونه توزیع می‌شود؟


 ایران خودرو طرح جدید پیش فروش عادی محصولات خود را از روز پنچشنبه هجدهم آغاز می‌کند.

طبق اعلام ایران خودرو، طرح پیش‌فروش عادی (با موعد تحویل حداکثر ۱۲ ماهه) برخی محصولات شرکت ایران خودرو (با روش قرعه‌کشی) و مطابق جدول ذیل از روز پنجشنبه ۱۸ آذر شروع می‌شود و تا پایان روز شنبه ۲۰ آذر ادامه دارد در این حال مساله این است که در توزیع یارانه جدید خودرو، قیمت‌ها چقدر با بازار چقدر تفاوت قیمت دارند؟

پرداخت یارانه جدید و خرید خودرو با ۷۰ میلیون تومان

 


 با نگاهی به این تفاوت قیمت، می‌توان برآورد کرد که اگر اتفاق ویژه‌ای در بازار خودرو رخ ندهد، در زمان تحویل خودروها، رانت قابل توجهی نصیب برندگان طرح ایران خودرو می‌شود.

دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک
یکی از خودروهای عرضه شده برای یارانه جدید خودرو، دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک است. قیمت در پیش فروش ایران خودرو به صورت پیش‌پرداخت، ۱۵۶ میلیون و ۳۵ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت کارخانه‌ای دنا پلاس توربوشارژ اتوماتیک در آبان، ۳۹۰ میلیون تومان است و این خودرو در بازار، ۴۹۰ میلیون تومان قیمت دارد.

تارا دستی
این خودرو نیز یکی از خودروهای عرضه شده برای یارانه جدید خودرو است. قیمت در پیش فروش ایران خودرو به صورت پیش‌پرداخت، ۱۱۶ میلیون و ۱۸۹ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت مصوب تارا دستی ۲۹۰ میلیون و ۴۷۲ هزار تومان و نرخ این خودرو در بازار، حدود ۴۱۰ میلیون تومان است.

 پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای
متقاضیان همچنین در هنگام ثبت‌نام برای یارانه جدید خودرو، از امکان خرید پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای نیز برخوردارند.

قیمت در پیش فروش ایران خودرو به صورت پیش‌پرداخت، ۸۶ میلیون و ۵۰۵ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت کارخانه‌ای پژو ۲۰۷ دستی سقف شیشه‌ای در آبان، ۲۱۶ میلیون و ۲۶۳ هزار تومان تعیین شده است. این خودرو در بازار، ۳۶۴ میلیون تومان داد و ستد می‌شود.

دنا پلاس توربوشارژ دستی
یکی از خودروهای عرضه شده برای یارانه جدید خودرو، دنا پلاس توربوشارژ دستی است. قیمت در پیش فروش ایران خودرو به صورت پیش‌پرداخت، ۱۱۴ میلیون و ۱۱۵ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت کارخانه‌ای دنا پلاس توربوشارژ دستی در آبان، ۲۸۵ میلیون و ۳۹۹ هزار تومان است و این خودرو در بازار، ۴۵۱ میلیون تومان قیمت دارد.

راناپلاس
این خودرو یکی از گزینه‌هایی است که در فهرست یارانه جدید خودرو قرار دارد. قیمت در پیش فروش ایران خودرو به صورت پیش‌پرداخت، ۷۲ میلیون و ۱۵۶ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت مصوب راناپلاس در فروش فوری ایران خودرو ۱۸۰ میلیون و ۳۹۱ هزار تومان و نرخ این خودرو در بازار، ۲۷۰ میلیون تومان است.

سورن پلاس
یکی از خودروهای عرضه شده برای یارانه جدید خودرو، سورن پلاس است. قیمت در پیش فروش ایران خودرو به صورت پیش‌پرداخت، ۸۱ میلیون و ۷۰۲ هزار تومان اعلام شده است.

قیمت کارخانه‌ای سورن پلاس، ۲۰۴ میلیون و ۲۵۷ هزار تومان است و این خودرو در بازار، ۳۰۲ میلیون تومان قیمت دارد./تجارت نیوز

https://www.asianews.ir/u/4kh
اخبار مرتبط
خودروسازان با ۱۴۰ هزار خودرو ناقص در پارکینگ‌های خود، بیش از ۶۰ هزار میلیارد تومان زیان انباشته و بیش از ۱۰۰ هزار میلیارد تومان زیان ناشی از ارزان‌فروشی البته طبق ادعای خودشان، همچنان اصرار بر اجرای طرح‌های فروش خود دارند.
در حالی که مصرف‌کننده ایرانی برای خرید یک خودرو پراید که ایمنی و کیفیت لازم را هم ندارد، حدود پنج‌ هزار و ۸۰۰ دلار پرداخت می‌کند؛ به تازگی قیمت پژو پارس اتوماتیک به‌عنوان گران‌ترین محصول خانواده پرشیا، در بازار آزاد به ۴۰۰ میلیون تومان رسیده است!
براساس جدیدترین لیست قیمت خودروها در بین خودروهای گروه پژو نیز پژو ۲۰۶ تیپ ۲ مدل ۱۳۹۹ در هفته سوم آبان ماه ۴ میلیون تومان گران شده است و هم اکنون ۲۴۳ میلیون تومان قیمت دارد و مدل ۱۴۰۰ این خودرو نیز در این مدت ۷ میلیون تومان گران شده است.
در لیست خودروسازان پس از توییت وزیر صمت ارزان ترین و گران ترین خودروها درج شده است.
برخی از اعمال که منجر به جرایم رانندگی می‌شود، عمدی و برخی دیگر غیر عمد هستند که توسط رانندگان صورت می گیرد و در مواردی که تخلف اتومبیل بیش از اندازه سنگین باشد، سبب توقیف آن خواهد شد.
قیمت‌ها در دهه سوم مهرماه تا روز شنبه هفته جاری یکم آبان ماه) بدون تغییر مانده بود، اما طی چند روز اخیر و پس از تعطیلی یکشنبه، روند افزایشی قیمت آغاز شده است و قیمت پژو ۲۰۷ اتوماتیک در صدر گرانترین قرار گرفت.
آسیانیوز (وبسایت روزنامه آسیا) هیچگونه مسولیتی در قبال نظرات کاربران ندارد.
محمد
۱۴۰۰/۰۹/۲۳
0
0
0

این جغل بازی چیه یارانه ی هرکیو بدین دست خودش ماشین می‌خوایم چیکار


ایمیل را وارد کنید
تعداد کاراکتر باقیمانده: 1000
نظر خود را وارد کنید