تازه ها
روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

نگاه استنفورد به ایران۲۰۴۰ +نمودار

گروهی از پژوهشگران اکثراً ایرانی در دانشگاه استنفورد فعالیت پژوهشی جالبی را در قالب پروژه ای پروژه ای به نام «ایران ۲۰۴۰» را آغاز کرده اند.این پروژه با مدیریت دکتر پویا آزادی به منظور استفاده از ظرفیت‌های علمی پژوهشگران برجسته خارج از کشور با هدف مطالعه وضعیت کنونی و دورنمای بخش‌های مختلف اقتصاد ایران تشکیل شده است.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

شناسایی ۳۰۰ هزار مودی جدید مالیاتی در سال ۹۵

رئیس کل سازمان امور مالیاتی با اشاره به ایجاد دفتر مبارزه با پولشویی و فرار مالیاتی در این سازمان گفت: با کمک این دفتر توانستیم در سال ۹۵ بیش از ۳۰۰ هزار مودی جدید را شناسایی کنیم.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

بانک مرکزی پاسخگوی شرایط کنونی اقتصاد کشور نیست

رییس کمیسیون اقتصادی مجلس با بیان این که پاشنه آشیل اقتصاد کشور رقابت منفی بین اجزای رسمی و غیررسمی بازار پول با افزایش نرخ سود سپرده ها بوده است گفت: بانک مرکزی پاسخگوی شرایط کنونی در اقتصاد کشور نیست.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

پاسخ منفی ایران‌ایر به درخواست فرودگاه‌های مناطق محروم

درحالی پیش از این مدیرکل فرودگاه‌های هرمزگان از بدعهدی هما در برقراری پرواز هواپیماهای ای تی آر به جزایر محروم این استان گلایه کرده بود که مدیرکل فرودگاه‌های استان بوشهر نیز گفت:‌ ایران‌ایر به درخواست ما برای خدمات‌دهی ATRها پاسخ منفی داد.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

جزئیات فرانشیز پرداختی خدمات درمانی سال ۹۶ مشخص شد + سند

میزان خودپرداخت ( فرانشیز) پرداختی بیماران بستری و بستری موقت شهری در مراکز دولتی، بیماران بستری موقت روستایی و ساکنین شهرهای زیر بیست هزار نفر و عشایر در مراکز دولتی از سوی هیئت وزیران تعیین شد.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

مجمع تشخیص مصلحت نظام دوره تربیت مدیر راهبردی کشاورزی برگزار می‌کند

رئیس نظام مهندسی کشاورزی استان تهران گفت: دبیرخانه مجمع تشخیص مصلحت نظام با همکاری سازمان نظام مهندسی کشاورزی و منابع طبیعی استان تهران دوره تربیت مدیران راهبردی ویژه بخش کشاورزی برگزار می‌کنند.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

طرح اصلاح آیین‌نامه صدور و تمدید کارت بازرگانی به هیات دولت رفت

مدیر کل دفتر مقررات صادرات و واردات سازمان توسعه تجارت با اشاره به ابلاغیه منع صدور کارت بازرگانی یکبار مصرف در فروردین ماه امسال، از ارسال طرح اصلاح آیین نامه صدور و تمدید کارت بازرگانی از سوی وزارت صنعت، معدن و تجارت به هیات دولت خبر داد‌.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

۴.۶ میلیون تن گندم در ۲۷ استان خریداری شد

مدیرعامل شرکت بازرگانی دولتی ایران گفت: از آغاز فصل برداشت گندم تاکنون چهار میلیون و ۶۰۰ هزار تن گندم از ٢٧ استان کشور و ۱۲۶ هزار تن دانه روغنی کلزا با رشد دو برابری نسبت به سال گذشته خریداری شده است.

روزنامه آسیا اپراتور دوم  - 

ضد و نقیض پرواز هواپیماهای ای تی آر در استان‌های مختلف

در حالی هر چهار هواپیمای ای تی آر هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران در حال خدمات‌دهی به ۷ استان هستند که روابط عمومی این شرکت خدمات‌دهی ای تی آرها به فرودگاه بندرعباس را به انجام دوره آموزشی منوط کرده است.

 هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران با ارسال پاسخی درباره بکارگیری هواپیماهای ATR در مناطق محروم اعلام کرد: « احتراما پیرو درج خبری تحت عنوان “بدعهدی ایران‌ایر در به کارگیری هواپیماهای ای تی آر برای مناطق محروم” در تاریخ دوم تیرماه  سال‌جاری در عناوین آن رسانه محترم، توضیح ذیل ارسال می‌گردد؛

به اطلاع هموطنان عزیز استان هرمزگان می‌رساند برنامه‌ریزی هواپیمایی جمهوری اسلامی ایران (هما) برای انتقال تعدادی از هواپیماهای ATR به فرودگاه بندرعباس و پس از پایان دوران آموزش این هواپیماهای مدرن، این انتقال انجام خواهد شد. اساسا بهره‌وری حداکثری این هواپیما در نقاطی با سطح ارتفاع فرودگاه بندرعباس حاصل می شود.»

طبق اعلام پایگاه خبری وزارت راه و شهرسازی هر چهار فروند هواپیمای ATR ایران‌ایر عملیاتی شده و خدمات‌دهی به استان‌های  مازندران، خوزستان اصفهان، گلستان، آذربایجان شرقی، گیلان و استان مرکزی را آغاز کرده‌اند. در این صورت مشخص نیست منظور روابط عمومی هواپیمایی جمهوری اسلامی در انتقال هواپیماهای ATR به فرودگاه بندرعباس پس از دوران آموزش چیست؟ اگر دوران آموزش مورد نظر انجام نشده،‌ پس چرا ای تی آرها در حال پرواز به شهرهای ۷ استان کشور هستند.