تازه ها
1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

حذف کارتی که مرگ‌ اتاق‌های بازرگانی است

رئیس کمیسیون رقابت، خصوصی سازی و سلامت اداری اتاق بازرگانی ایران معتقداست اتاق‌های بازرگانی آمادگی لازم را برای حذف کارت بازرگانی ندارند، چرا که با این کار از یک درآمد بدون خلاقیت و نوآوری که از طریق کارت‌های بازرگانی بدست می آورند، محروم می‌شوند.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

امضای قرارداد با کُره و آلمان برای ساخت کنتور هوشمند گاز

مدیرعامل شرکت ملی گاز ایران گفت: ما برای ساخت کنتورهای هوشمند با شرکت‌های کره‌ای و آلمانی قراردادهایی را امضا کرده‌ایم و یک استاندارد مشخص و سنگین را نیز تضمین کرده‌ایم که حتماً کنتورهایی که تولید می‌شود باید مطابق استانداردهای روز باشد.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

سقوط آزاد قیمت نفت ایران در بازار

در آستانه نشست مشورتی اوپک در الجزیره، قیمت تمامی شاخص های نفت جهان ارزان شد و در این بین، قیمت نفت سبک و سنگین صادراتی ایران هم بیش از یک دلار کاهش یافت.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

چرا فرهنگیان نتوانستند از بانک سرمایه وام بگیرند؟

مدیر عامل صندوق ذخیره فرهنگیان در پاسخ به منتفع نشدن فرهنگیان از تسهیلات بانک سرمایه گفت: بانک سرمایه یک بانک تجاری است و بانک قرض الحسنه نیست، بانک تجاری طبق دستورالعمل بانک مرکزی تعریف خودش را دارد.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

ثبت ۲۰هزار درخواست کارت اعتباری مرابحه از بانک ملی در سه روز

معاون فناوری و ارتباطات بانک ملی از ثبت ۲۰ هزار درخواست کارت اعتباری مرابحه (کام) در این بانک از ابتدای مهرماه امسال خبر داد و گفت: صورت حساب های این کارت ها یک ماهه صادر می شود.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

جلوی تجارت، کشت و واردات بدون ارزیابی تراریخته‌ها را بگیرید

گروهی از اساتید دانشگاه و پژوهشگران مستقل، فعالان محیط زیست، کشاورزی، سلامت و میراث فرهنگی، کشاورزان و اصحاب رسانه در نامه ای سرگشاده از مجلس، وزارت بهداشت و جهادکشاورزی درخواست کردند که نسبت به خطرات محصولات تراریخته، حساسیت بیشتری به خرج دهند.