تازه ها

کارت های اعتباری عام ۱۰ میلیون تومانی،۲۰ میلیون تومانی و ۳۰ میلیون تومانی

مدیرکل اعتبارات بانک مرکزی با اشاره به برنامه این بانک برای توسعه کارت اعتباری عام، گفت: در صورت موافقت رئیس‌‌کل بانک مرکزی، طرح کارت اعتباری عام در سه سقف‌ ۱۰، ۲۰ و ۳۰ میلیون تومان در شبکه بانکی اجرا خواهد شد.

MOH_2966
روزنامه آسیا  - 

خبرنگار اعزامی آسیا به اهواز از میادین مشترک غرب کارون گزارش می‌دهد

هم‌اکنون بالغ بر ١٧٠ هزار بشکه نفت از میدان‌های یادآوران و آزادگان شمالی و ٥٠ هزار بشکه نفت از آزادگان جنوبی برداشت می‌شود که با احتساب افزایش برداشت از یاران شمالی به ٣٠ هزار بشکه در روز تا پایان شهریورماه امسال و افزایش ٦٠ هزار بشکه‌ای آزادگان جنوبی تا پایان سال، تولید روزانه نفت از میدان‌های مشترک غرب کارون، امسال به حدود ٣١٥ هزار بشکه در روز می‌رسد.

تحرک مهم در صنعت و تولید:تسهیلات بانکی به ۵۵۰ میلیارد تومان می رسد

رئیس کل بانک مرکزی گفت: در سال گذشته ۴۱۷ هزار میلیارد تومان تسهیلات بانکی برای رونق بخشی اقتصاد کشور اختصاص یافت این در حالی است که امسال این رقم به ۵۵۰ هزار میلیارد تومان می‌رسد.

hdfjghv
روزنامه آسیا  - 

تجربه یک سفر راحت با TAP30

تاکسی گرفتن در کلان شهرها یکی از مواردی است که هم هزینه و هم زمان را دخیل می کند و یکی از دغدغه های مسافران در سطح شهر است. امروزه با گسترش فناوری  های نوین و افزایش ضریب نفوذ اینترنت و موبایل در بین مردم شاهد پیدایش نوآوری هایی در این حوزه هستیم که کار را برای هر دوطرف یعنی مسافر و راننده سهل و بدون دردسر کرده است.

ckrcd3aj
روزنامه آسیا  - 

گیلانی ها،مازندرانی ها،خراسانی ها آستاراخان را دارند اشغال می کنند

الکساندر ژیل کین استاندار آستاراخان روسیه در نشست مشترک فعالان اقتصادی ایران و آستاراخان روسیه با بیان اینکه ما علاقه مند به توسعه همه‌جانبه روابط بین ایران و آستاراخان هستیم گفت: استان آستاراخان پیشگام در برقراری ارتباط با جمهوری اسلامی ایران است.

zsmc9vuq
روزنامه آسیا  - 

سازماندهی فضای داخلی شهری در مجتمع تجاری طوبی

محمدرضا محمدی : ساخت  مراکز خرید تجاری در سالیان اخیر در تهران و کلان شهرهای ایران رشد چشمگیری داشت . در تهران گرچه  در بسیاری از مناطق مراکز خرید مدرن ساخته و راه اندازی شده است اما در منطقه غرب  وبه خصوص منطقه ۲۲ با  انبوهی از مراکز خرید تجاری روبرو هستیم که  بسیاری از استانداردهای بین المللی ساخت و ساز را رعایت کرده اند .

v57it3uv
روزنامه آسیا  - 

راز موفقیت در فروش راستگویی است

پارسا امیری: فروشنده حرفه ای دروغ نمی گوید . یکی از شیوه های فروشندگی  صداقت است . فروشنده اگر  به مشتری دروغ بگوید  در وهله اول به خودش ضرر می زند .  هیچ کس دروغ گفتن را دوست ندارد. پس شما هم به عنوان فروشنده دروغ نگویید . اگر  مشتری از شما در باره  جنس و کیفیت  و رنگ و … سوال کرد اگر اطلاع نداری  صادقانه بگو من  اطلاع ندارم .