تازه ها
1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

جزئیاتی از خاص ترین مدل ب ام و در ایران

این خودرو می تواند در ۴.۴ ثانیه شتاب خود را از ۰ تا ۱۰۰ برساند و مدیران این شرکت مدعی هستند این همه شتاب و سرعت خوب به دلیل طراحی و حالت ایرودینامیک پایدار و همچنین وزن کم آن به دلیل مواد به کار رفته در آن است.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

آموزش برای ارتقاء امنیت پرواز در فرودگاه گیلان

مدیرکل فرودگاه گیلان بیان کرد: فرودگاه بین المللی سردار جنگل رشت به لحاظ امکانات و تجهیزات در ردیف فرودگاه های برتر کشور است و در این راستا ارتقاء امنیت پرواز با آموزش های مداوم توسعه می یابد.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

تشکل ها و اصناف موتور پیگیری تجارت خارجی باشند

قائم مقام وزیر صنعت، معدن و تجارت در دومین نشست تخصصی توسعه صنعت پوشاک و اتصال به زنجیره ارزش جهانی گفت: تشکل ها و اصناف باید در کنار دولت، موتور پیگیری موضوع تجارت خارجی، واردات و صادرات باشند.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

بازار فرآورده های نفتی در بورس داغ است

کارشناس کارگزاری نواندیشان بازار سرمایه گفت: با وجود تغییر فرمول قیمت‎گذاری محصولات پالایشگاهی و دیگر فرآورده های نفتی، بازار این محصولات داغ است و خریداران برای خرید این محصولات با یکدیگر رقابت شدیدی دارند.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

سفیر تهران بر گسترش همکاری بانک های بزرگ اسپانیا و ایران تاکید کرد

«محمد حسن فدایی فرد» سفیر تهران در مادرید با اشاره به لغو محدودیت های همکاری بانکی پس از برجام، از بانک های بزرگ اسپانیایی خواست هر چه سریع تر امکان مراودات را فراهم کنند تا شرکت های اسپانیایی از فرصت بوجود آمده بر ای همکاری با ایران محروم نشوند.

1-1
روزنامه آسیا اپراتور اول  - 

ضروت افزایش قدرت رقابتی بنادر کشور با بنادر منطقه

وزیر راه و شهرسازی گفت: خلیج فارس نماد هویت تاریخی ملت ایران است و یکی از دسترسی های عمده ما به خلیج فارس در حوزه بندرامام(ره) است و بنادر خوزستان یک سوم حمل و نقل دریایی ایران را به خود اختصاص می دهند.